Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Opis

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.
Specjalizujemy się w szczególności w sprzedaży wycinarek laserowych fiber produkowanych w Chinach.
W Toruniu 15.05.2020 otworzyliśmy jedyny w Polsce Salon technologii laserowych, w którym w miłej atmosferze mogą Państwo porozmawiać z naszymi specjalistami na temat oferowanych produktów.

Jesteśmy jedynymi autoryzowanymi przedstawicielami firmy Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. marka handlowa SENFENG LEMING LASER. Firma ta jest jednym z największych producentów laserów światłowodowych na świecie. Firma powstała w 2004 roku i specjalizuje się w produkcji laserowych maszynie do cięcia blach, rur i profili, spawarkach laserowych, laserowych maszyn do znakowania, laserowych maszyn do czyszczenia, zrobotyzowanych maszyn do laserowego cięcia. Dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników produkcji, a jej dział badań i rozwoju liczy przeszło 100 specjalistów. Trzy linie produkcyjne znajdujące się 120000 metrach kwadratowych nowoczesnego warsztatu produkcyjnego które produkują rocznie ponad 5 tys. zaawansowanych technologicznie laserów światłowodowych. Wyroby SENFENG LEIMING LASER trafiają do odbiorców w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ameryce Południowej, Indiach czy na Bliskim Wschodzie.

SENFENG LEIMING LASER oferuje kilkadziesiąt modeli laserów, które sprawdziły się w przemyśle ciężkim jak i szeroko pojętym przemyśle lekkim.
Urządzenia SENFENG LEIMING LASER produkowane są zgodnie z normami ISO9001 oraz ISO14001, posiadają też certyfikaty TUV CE i FDA.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o firmy:

 • Dostępne w naszej ofercie prasy marki HARSLE to jedne z najlepszych urządzeń, jakie można znaleźć obecnie na rynku. HARSLE znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej Nanjing. Firma posiada wielu najlepiej wykształconych inżynierów, którzy zajmują się opracowywaniem i projektowaniem maszyn do obróbki blach. To, co ją wyróżnia wśród konkurencji, to przede wszystkim uniwersalność oraz ekonomiczność – w przystępnej cenie otrzymują Państwo urządzenie o solidnej specyfikacji technicznej, które znajdzie zastosowanie w wielu różnorodnych dziedzinach produkcji.

 • Foshan Ragos NC Equipment co., LTD z siedzibą w mieście Foshan, o powierzchni produkcyjnej 8000 m², jest twórcą rozwiązań CNC do gięcia blach. Firma koncentruje się na rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń przemysłowych.W celu osiągnięcia wysokiej jakości swoich produktów, firma współpracuje z Japan NADIC Co, Ltd. Maszyny firmy RAGOS mają zastosowanie w branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, przy produkcji wind, oświetlenia, mebli, sprzętu kuchennego itp.

 • Mipromet to polska firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji żurawi zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Firma powstała w 1992 roku. Proces projektowania odbywa się w oparciu o Dyrektywę Maszynową i normy europejskie EN, co w połączeniu z doświadczeniem zespołu projektowego i wspomaganiem komputerowym procesu gwarantuje na tym etapie otrzymanie optymalnej wizji produktu. Każdy wyrób jest trwale cechowany: Znakiem wytwórcy, znakiem CE, udźwigiem, numerem fabrycznym, rokiem produkcji, ciężarem własnym oraz posiada dokumenty tj. deklaracje zgodności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE, dokument kontroli jakości wg PN-EN 10204 i instrukcje użytkowania.

 • Welldone oferuje kompleksowe rozwiązania filtrowentylacyjne zarówno dla dużych firm przemysłowych, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych. Welldone produkuje systemy dedykowane urządzeniom laserowym, plazmowym, maszynom spawalniczym czy szlifierskim. Produkują najnowocześniejsze oczyszczacze powietrza i wyciągi spalin. Koncentrują się na innowacjach w dziedzinie badań i rozwoju.

  Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego użytkownika naszych maszyn. Zapewniamy wysoki poziom koordynacji działań, dobierając odpowiednie produkty oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

  Świadczymy pełną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancji jak i też po okresie gwarancji dostarczonych maszyn

  Oferta

  • Wycinarki laserowe fiber - do cięcia blach
  • Wycinarki laserowe fiber - do cięcia rur i profili
  • Prasy krawędziowe
  • Gilotyny hydrauliczne
  • Filtrowentylacje
  • Spawarki laserowe
  • Czyszczarki laserowe
  • Automatyczne centra gnące do blach

   Kategorie

   Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

   powrót
   Partnerzy