Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Opis

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”.
Specjalizujemy się w szczególności w sprzedaży wycinarek laserowych fiber produkowanych w Chinach.
W Toruniu 15.05.2020 otworzyliśmy jedyny w Polsce Salon technologii laserowych, w którym w miłej atmosferze mogą Państwo porozmawiać z naszymi specjalistami na temat oferowanych produktów.

Jesteśmy jedynymi autoryzowanymi przedstawicielami firmy Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. marka handlowa SENFENG LEMING LASER. Firma ta jest jednym z największych producentów laserów światłowodowych na świecie. Firma powstała w 2004 roku i specjalizuje się w produkcji laserowych maszynie do cięcia blach, rur i profili, spawarkach laserowych, laserowych maszyn do znakowania, laserowych maszyn do czyszczenia, zrobotyzowanych maszyn do laserowego cięcia. Dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników produkcji, a jej dział badań i rozwoju liczy przeszło 100 specjalistów. Trzy linie produkcyjne znajdujące się 120000 metrach kwadratowych nowoczesnego warsztatu produkcyjnego które produkują rocznie ponad 5 tys. zaawansowanych technologicznie laserów światłowodowych. Wyroby SENFENG LEIMING LASER trafiają do odbiorców w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ameryce Południowej, Indiach czy na Bliskim Wschodzie.

SENFENG LEIMING LASER oferuje kilkadziesiąt modeli laserów, które sprawdziły się w przemyśle ciężkim jak i szeroko pojętym przemyśle lekkim.
Urządzenia SENFENG LEIMING LASER produkowane są zgodnie z normami ISO9001 oraz ISO14001, posiadają też certyfikaty TUV CE i FDA.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o firmy:

 • Maanshan Middle Asia Machine Tools Manufacture Co, Ltd z Chin – marka handlowa Firma uznawany jako profesjonalny i wiodący producent i globalny dostawca maszyn do obróbki blachy specjalizujący się w produkcji wszystkich typów hydraulicznych pras krawędziowych (synchronizowanych / konwencjonalnych), hydraulicznych nożyc gilotynowych i hydraulicznych nożyce (CNC / NC). Zakład zajmuje 100 000 metrów kwadratowych. Łączna liczba pracowników w ZYMT wynosi obecnie ponad 400.
 • Eckert AS Sp. z o.o. firm zajmującą się technologiami cięcia: plazmą, tlenem oraz wodą. Jest to jeden z największych producentów zajmujących się tymi technologiami cięcia w Europie. Firma Eckert rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. Jej produkty: wycinarki plazmowe, wycinarki plazmowo – tlenowe, wycinarki tlenowe, wycinarki water jet, wycinarki combo water jet – plazmowa, znajdują się na terenie całej Europy i wielu krajach spoza Europy.
 • Welldone oferuje kompleksowe rozwiązania filtrowentylacyjne zarówno dla dużych firm przemysłowych, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych. Welldone produkuje systemy dedykowane urządzeniom laserowym, plazmowym, maszynom spawalniczym czy szlifierskim. Produkują najnowocześniejsze oczyszczacze powietrza i wyciągi spalin. Koncentrują się na innowacjach w dziedzinie badań i rozwoju.
  Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego użytkownika naszych maszyn. Zapewniamy wysoki poziom koordynacji działań, dobierając odpowiednie produkty oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

  Świadczymy pełną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancji jak i też po okresie gwarancji dostarczonych maszyn

  Oferta

  • Wycinarki laserowe fiber - do cięcia blach
  • Wycinarki laserowe fiber - do cięcia rur i profili
  • Wycinarki plazmowe
  • Wycinarki tlenowe
  • Water-jet
  • Prasy krawędziowe
  • Gilotyny hydrauliczne
  • Filtrowentylacje

  Kategorie

  Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

  powrót
  Partnerzy