Szukaj w działach:

Zaproszenie na Warsaw Industry Week

 

III Warsaw Industry Week
Fot.: Ptak Warsaw Expo  

Na początku listopada 2018 r. Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo zmieni się w miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań przemysłowych.

Stanie się tak za sprawą III edycji Warsaw Industry Week - Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych odbywających się w dniach 6-8 listopada br. Wystawa jest jedną z najszybciej rozwijających się imprez targowych branży przemysłowej w tej części Europy. Jak podaje organizator w minionym wydarzeniu udział wzięło 371 wystawców, a także ponad 10 000 odwiedzających. Dzięki dużej powierzchni ekspozycyjnej, dobrej lokalizacji i infrastrukturze Międzynarodowe Targi Warsaw Industry Week z roku na rok zyskują na znaczeniu. W tym roku organizatorzy przewidują uczestnictwo ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy.

W czasie tegorocznej edycji wystawcy przygotują ekspozycje i prezentacje produktowe, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sukcesowi imprezy służyć będzie z pewnością dobra koniunktura gospodarcza, która zachęca do inwestycji w sprzęt i nowe technologie. Rok 2018 jest rokiem szczególnym także ze względu na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. By podkreślić to wyjątkowe wydarzenie, podczas targów odbędzie się prezentacja dorobku uczelni technicznych i polskich instytutów badawczych podsumowująca ich dotychczasowy wkład w rozwój polskiej gospodarki. Uczelnie i instytuty podzielą się również swoją najnowszą ofertę skierowaną do przemysłu. W wydarzeniu udział wezmą wybitni przedstawiciele polskiej myśli technicznej.

Przemysł 4.0 w praktyce

Warszawska impreza po raz kolejny podejmie temat czwartej rewolucji przemysłowej. Pierwszego dnia Targów, czyli 6 listopada odbędzie się Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0 skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które są zdecydowane rozwijać swoje zakłady produkcyjne. Koncepcja Industry 4.0 poruszana będzie nie tylko podczas konferencji towarzyszących imprezie, ale przede wszystkim znajduje odzwierciedlenie na stoiskach wystawców. Tegoroczne Targi WIW to jeszcze więcej technologi, możliwości i nowości prezentowanych na kilkunastu dedykowanych salononach branżowych:

 • Strefa Obróbki Metali – maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali.
 • Strefa Robotyki i Automatyki – rozwiązania z zakresu automatyzacji, roboty przemysłowe, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne, technologia montażu i obsługi, systemy pozycjonowania, technologia napędowa, technologia sterowania, sensoryka.
 • Strefa Lakiernictwa – producenci farb, mieszanek koloryzujących, instalacje i systemy do lakierowania na mokro, do powlekania proszkowego oraz technologii coil coating, systemy nakładania i pistolety natryskowe, lakiery ciekłe i proszkowe, instalacje sprężonego powietrza, a także oczyszczanie i obróbka wstępna, suszenie i utwardzanie.
 • Strefa Narzędzi - narzędzia skrawające do obróbki metali, urządzenia i materiały do inżynierii, technologie, materiały, stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, wyposażenie zakładów przemysłowych.
 • Strefa Hydrauliki i Pneumatyki – producenci sprzętu stosowanego w napędach, zaworach oraz innych rozwiązaniach, automatyzacja produkcji i procesów wytwarzania, innowacyjne technologie, napędy, technologia próżniowa, płynów oraz sprężonego powietrza.
 • Strefa Obróbki Drewna – maszyny i narzędzia do obróbki drewna.
 • Strefa Lasery 4.0 – pokazy wykorzystywania laserów przemysłowych i oprogramowania używanego przy grawerowaniu.
 • Strefa Energetyki – energetyka dla zakładów produkcyjnych, bezpieczeństwo oraz wydajność energetyczna.
 • Strefa Spawalnictwa – wystawcy zaprezentują osprzęt oraz rozwiązania wykorzystywane w spawalnictwie.
 • Strefa Oprogramowania - wizualizacja i symulacja procesów, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE, cloud computing.
 • Strefa Druku 3D – firmy świadczące usługi z zakresu skanowania, druku 3D, jak również inżynierii odwrotnej, prezentacje drukarek 3D, szkolenia z zakresu samodzielnego wykorzystywania druku.

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je okazać w punkcie rejestracji), zaproszenie upoważnia do jednorazowego bezpłatnego wstępu na Targi, po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.

Pobierz zaproszenie
-->POBIERZ ZAPROSZENIE

Zarejestruj się online 
-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Zobacz co działo się na II Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week
Więcej o Warsaw Industry Week na Staleo.pl


Źródło: Ptak Warsaw Expo

Dodano 25.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy