Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach INDUSTRYmeeting 2019
Początek roku to doskonały moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. 

W tym celu warto w dniach 27-28 lutego br. odwiedzić odbywające się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, których zakres obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe. 

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby goście mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne. 

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting organizator zaprasza kadrę zarządzającą i inżynierską licznych zakładów przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów, techników i technologów oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjalistów ds. planowania produkcji, a także pracowników naukowych.

--> TARGI INDUSTRYmeeting

Portal Staleo.pl jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Bezpłatne Zaproszenie (należy je pobrać, wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym w Punkcie Obsługi Zwiedzających), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online.
  

--> POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Wszystko wokół INDUSTRYmeeting


Wzorem poprzedniej edycji w czasie INDUSTRYmeeting nie zabraknie wykładów poświęconych branży BHP, jak również licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością targową będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można zaczerpnąć wiedzy na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy. 

--> PROGRAM TARGÓW

Tradycyjnie wystawie towarzyszyć będzie również Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: „Materiały Kompozytowe w Przemyśle Motoryzacyjnym i Lotnictwie”, organizowanego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych oraz firmę Expo Silesia. Ciekawym spotkaniem będą także I Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

--> SALON KOMPOZYTmeeting

Nowym wydarzeniem Targów INDUSTRYmeeting będzie Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz branżą przemysłową. Drugiego dnia targów, w ramach Salonu Logistex, odbędzie się spotkanie branżowe organizowane przez Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową pt. „Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łańcuchach dostaw a BREXIT”. 

--> SALON LOGISTEX

W sosnowieckim Expo Silesia po raz pierwszy odbędą się targi stworzone z myślą o specjalistach branży uszczelnień przemysłowych. Premierowa edycja Targów ExpoSEALING skupi producentów oraz dystrybutorów uszczelnień, których rozwiązania techniczne są w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie prawie wszystkich branż przemysłowym w Polsce. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby branży. Do odwiedzenia wystawy organizator zaprasza m.in. przedstawicieli branży automotive, maszynowej i narzędziowej, hydrauliczno-pneumatycznej czy wodociągowej. 

--> TARGI ExpoSEALING

Nagrody Polskiej Branży Druku 3D

Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia zostało także oficjalnym partnerem Centrum Druku 3D podczas organizacji V edycji Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D, która odbędzie się 27 lutego br. Jest to pierwsza tego typu impreza, podczas której nagradzane są najlepsze osobistości, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata. 

Po raz pierwszy Gala będzie miała charakter otwarty również dla osób związanych z przemysłem dzięki jej realizacji równolegle z Targami INDUSTRYmeeting. Osoby biorący udział w Gali oraz Targach będą mogły wziąć udział jako słuchacze w debacie dotyczącej kierunków rozwoju branży druku 3D w 2019 roku, a zainteresowani technologiami przyrostowymi z metalu, drukiem wielkoformatowym lub drukiem 3D w branży automotive mogą wziąć udział w warsztatach dedykowanych powyższym tematom. Równolegle uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów drukarek, skanerów, filamentów i akcesoriów niezbędnych do codziennej pracy. 

Podczas tegorocznej edycji Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D nastąpi również rozstrzygnięcie Mistrzostw Polski w Druku 3D. W Mistrzostwach wziąć udział mogą producenci drukarek 3D, którzy zgłoszą swój udział, a w efekcie wydrukują element, który oceniany będzie przez Państwowy Instytut Automatyki i Pomiarów.

--> NAGRODY POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D

Źródło: Expo Silesia, Staleo.pl

Dodano 04.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy