Szukaj w działach:

Najnowszy eRs Cloud od EAGLE

 

Najnowszy system eRs Cloud od EAGLE


EAGLE, wypuszcza na rynek najnowszą wersję systemu raportującego eRs Cloud, dzięki któremu wgląd w szeroki zakres danych z maszyny będzie możliwy z każdego zakątka świata. Wystarczy laptop lub smartfon wraz z dostępem do Internetu, aby uzyskać podgląd wartościowych danych swojej wycinarki laserowej, przedstawionych w formie personalizowanych raportów.

Czas cięcia, status maszyny, informacje o wykonanych programach, procentowe zużycie gazów, czy aktywność operatora to tylko niektóre z wielu dostępnych w systemie danych. Znajdziemy w nim dwie wersje raportów: statyczne oraz dynamiczne.


- Decydując się na korzystanie z eRs Cloud, klient w formie raportów otrzymuje strategiczne informacje, które umiejętnie wykorzystane pozwolą mu na optymalizację kosztów, zwiększenie wydajności, ale również określenie trendów produkcyjnych - mówi Grzegorz Kisielewicz, Product Manager w EAGLE.


System jest dostępny w czterech wersjach różniących się od siebie stopniem zaawansowania. Posiada trzy poziomy dostępu: właściciela, menadżera i technologa. Może być stosowany dla wszystkich wycinarek laserowych EAGLE, również tych, działających już u klientów, a także dla wycinarek laserowych innych producentów.


Źródło: POWER-TECH, EAGLE
Redaktor: MRR

Dodano 06.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy