Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

EAGLE Lasers to światowy lider w produkcji systemów cięcia laserowego w technologii fiber. Wierzymy, że tylko dzięki skutecznym innowacjom można zoptymalizować produktywność. Nasze wydajne połączenie wysokiej mocy, niezrównanego przyspieszenia i najnowocześniejszej technologii cięcia pozwala naszym klientom osiągać wyższą jakość przy znacznie niższych kosztach produkcji.
Maszyny do cięcia laserowego marki EAGLE LASERS opierają się na filozofii „Idealnej Koncepcji Maszyny”, będącej wynikiem wieloletnich badań, analiz, wdrażania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań.
EAGLE Lasers jest pierwszą marką, która dostarczyła na rynek niezawodne i wydajne wycinarki laserowe o mocy 6kW, 8kW, 10kW, 12kW, a nawet 20kW. Ponadto portfolio EAGLE LASERS obejmuje innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyzacji, oprogramowania i usług.
Grupa posiada oddziały w Polsce, Włoszech, Niemczech, Skandynawii oraz silną, globalną obecność dzięki filiom handlowymi serwisowym. Od 2006 roku jesteśmy partnerem badawczo-rozwojowym firmy IPG, lidera w rozwoju i dostarczaniu światłowodowego źródła zasilania lasera.
Dążymy do zajęcia wiodącej pozycji w branży, dzięki najlepszym i najbardziej wydajnym na świecie światłowodowym systemom laserowym.

Oferta

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy