Szukaj w działach:

Forum Wiedzy o Kształtowaniu Wyrobów Metalowych 2020

Forum Wiedzy o Kształtowaniu Wyrobów Metalowych 2020


Bezpłatne Forum Wiedzy w Kształtowaniu Wyrobów Metalowych 2020 skupia specjalistów z branży formowania metalu oraz łączy specjalistów z branży obróbki metali i ekspertów w dziedzinie metrologii optycznej.


Przemysł stalowy i metalurgiczny dostarcza innowacyjne produkty do szerokiego zakresu zastosowań. Firma GOM wyznacza międzynarodowe standardy w metrologii optycznej. W procesach formowania metrologia 3D wspiera i przyspiesza prawie wszystkie obszary: od określania zachowania się materiału, poprzez wytwarzanie narzędzi, do kontrolii produkcji i analizy trendów w produkcji seryjnej.

Firma Leno Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne Forum Wiedzy o Kształtowaniu Wyrobów Metalowych, które odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku w Poznaniu.
Wydarzenie ma stanowić platformę do transferu wiedzy dla konstruktorów, narzędziowców, jak i ekspertów z działu produkcji i zapewnienia jakości. Dzięki wsparciu znanych użytkowników, zostanie zaprezentowane jak metrologia optyczna 3D pomaga w zapewnieniu jakości i identyfikacji możliwości optymalizacji.

Data:  ODWOŁANO
 

Miejsce:
Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3 , 60-813 Poznań

Rejestracja dostępna na stronie: https://www.gom.com/knowledge-day/pl/ 


Źródło: Lenso 


Dodano 03.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy