Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach STOM 2020

 

STOM wrzesień 2020 Kielce
 

Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września.

Przemysłowa Wiosny w 2020 roku stanie się Przemysłową Jesienią. Udział w cyklu imprez spod znaku STOM jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności. 

W skład cyklu STOM 2020 wchodzą wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami STOM-TOOL, obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami antykorozyjnymi EXPO-SURFACE, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Staleo.pl na Targach STOM 2020 

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów STOM 2020 na STOISKU E-19.

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub rejestracji na miejscu na podstawie ważnego Zaproszenia (wymagane wówczas pozostawienie wizytówki lub wypełnienie formularza).

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Bezpieczna „Przemysłowa Jesień”

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała,  dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych – kielecki ośrodek będzie  w pełni gotowy na bogatą w wydarzenia jesień.

W Targach Kielce pojawi się 8 wielofunkcyjnych kabin, w których znajdą się punkty indywidualnej kontroli sanitarnej. Mobilna kabina diagnostyczno-prewencyjna wyposażona jest w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji, tzw. dekontaminacji. Proces polega na wejściu do kabiny i zrobieniu pełnego obrotu (360sc.) z uniesionymi rękoma. Jest to absolutnie bezpieczne, dlatego, że do odkażania wykorzystywany jest system mikrozraszania, dzięki czemu powstaje sucha mgła. Urządzenie w ciągu kilkunastu sekund pozbawia wirusów i bakterii obecnych na ubraniu i obuwiu. Podobne rozwiązania są stosowane między innymi w krajach azjatyckich.

Dotychczas w wystawienniczych obiektach Targów Kielce dostępne były pojemniki z płynem dezynfekującym, a każda osoba, która chciała wejść do obiektu, musiała przejść obowiązkowy pomiar temperatury. Wzmożono również czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, tj.: klamki, poręcze, balustrady, blaty, stoliki. Podczas jesiennych wydarzeń dodatkowo powstaną punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali. Na targowych terenach pojawią się także tablice informacyjne, oznaczenie kierunku ruchu, strategicznych punktów takich jak punkty obsługi medycznej czy właśnie punktów zakupu środków ochrony indywidualnej.

Każdy przebywający na terenie targów będzie miał obowiązek taką ankietę wypełnić. Wystawcy otrzymają druki drogą mailową do wypełnienia i dostarczenia w dniu przyjazdu na targi. Firma będzie musiała wskazać osobę z obsługi stoiska, która ma zebrać i dostarczyć oświadczenia od wszystkich. Zwiedzający również otrzymają ankietę mailem do wypełnienia podczas logowania się do rejestracji on-line.

--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W PIGUŁCE

--> ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA

--> INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z KABINY DIAGNOSTYCZNO-PREWENCYJNEJ

Wystawcy STOM-ów 2020

Tradycyjnie podczas wystawy będzie można zobaczyć firmy oferujące narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, pojawią się producenci maszyn do obróbki blach oferujących najwyższej klasy urządzenia. Można będzie także zapoznać się z ofertą wiodących producentów maszyn do cięcia. Licznie reprezentowany będzie sektor poświęcony technologii szlifowania. W ofercie prezentowane będą również maszyny, urządzenia oraz akcesoria spawalnicze, nie zabraknie także przemysłowych robotów i technologii druku 3D. Część wystawy będzie poświęcona technologiom antykorozyjnym oraz ochronie powierzchni. Bogatą ofertę przedstawią wystawcy z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów, sterowań i przemysłu pomiarowego. Większość maszyn i urządzeń, tradycyjnie już prezentowana będzie podczas pracy, co jest ogromnym atutem Kieleckich Targów.  

-->LISTY WYSTAWCÓW TARGÓW: STOM-BLECH & CUTTINGSTOM-LASERSTOM-TOOLSTOM-ROBOTICS, STOM-FIXEXPO-SURFACECONTROL-STOMFLUID POWERSPAWALNICTWODNI DRUKU 3DWIRTOPROCESY.

Konkurs targowy

Tradycyjnie podczas Targów STOM 2020 odbędzie się Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce. Celem Konkursu jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych na targach. Do konkursu mogą być zgłaszane wyroby, opracowania lub rozwiązania techniczne wchodzące w zakres branżowy Targów STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY. Warunkiem przyjęcia wyrobu do zmagań konkursowych jest przesłanie zgłoszenia, sporządzonego wg wzoru załączonego poniżej. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres puchalska.agnieszka@targikielce.pl upływa dnia 21 września 2020 r. W Konkursie może wziąć udział każda firma, która zgłosiła uczestnictwo w w/w Targach i dokonała wpłaty manipulacyjnej. Każdy z wystawców może zgłosić do Konkursu dowolną liczbę wyrobów.

--> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

--> REGULAMIN KONKURSU

Nowe kontakty biznesowe

W ramach „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” odbędą się także wirtualne spotkania kooperacyjne dla branży metalowej i maszynowej. Ze względu na obecną sytuację w Europie wydarzenie odbędzie się online. Spotkania odbędą się poprzez zintegrowany system video w dniu 23 września. Spotkania wirtualne to idealna okazja do nawiązania kontaktów i zapoczątkowania przyszłych kontraktów biznesowych, a także doskonała okazja do promocji oferty firmy w wielu krajach świata poprzez partnerów sieci Enterprise Europe Network. Spotkania biznesowe organizowane są przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo - Handlowej  w  Kielcach. Termin rejestracji upływa 18 września 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba firm będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą.

--> WIRTUALNE SPOTKANIA KOOPERACYJNE

Przydatne informacje

Dodano 08.09.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy