Szukaj w działach:

Targi ITM pełne nowości

 

ITM Polska 2019 nowości
 

Blok targów ITM Industry Europe odbywający się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich to idealna okazja dla wystawców do zaprezentowania swojej oferty i dotarcia do świadomości konsumentów. 

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych wystawcom w czasie targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych i premier targowych.

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla targowych gości. Potwierdza to aż 83% zwiedzających. Goście tegorocznej edycji targów ITM, Modernlog oraz 3D Solutions będą mogli zapoznać się z kilkudziesięcioma nowościami.

Nowe produkty są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

Zachęcamy do zapoznania się z listą nowości tegorocznej edycji targów: ITM Industry Europe, 3D Solutions, Subcontracting, Modernlog i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

NOWOŚCI TARGOWE


Więcej o Targach ITM na Staleo.plŹródło: Grupa MTP

 

Dodano 03.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy