Szukaj w działach:

Brökelmann Polska Sp.z o.o.

Arki Bożka 8.
45-411 Opole
woj. Opolskie
Polska
tel. +48 512 925 087
tel. +48 77 308 38 11
fax. +48 77 410 14 50
e-mail: tomasz.sztorc@broekelmann.com.pl
e-mail: broekelmann@broekelmann.com.pl
http://www.broekelmann.com.pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest spółką córką FW Brökelmann Aluminium, mającą swoją siedzibę w Opolu i pełniącą funkcję centralnego punktu współpracy w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma FWB Brökelmann została założona w Niemczech w 1826 roku i od 1910 roku zajmuje się przetwórstwem aluminium.
Prefabrykacja detali aluminiowych w Opolu odbywa się w nowym zakładzie o powierzchni 18 000 m2, przy zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego. Na bazie wytłaczanych kształtowników aluminiowych produkujemy dla Państwa podzespoły i komponenty, jak również całe systemy. Zakres działalności sięga od prototypów, aż po produkcję wielkoseryjną.

Oferta

W swojej ofercie mamy tłoczenie profili aluminiowych oraz duże możliwości obróbki mechanicznej, takie jak: frezowanie, wykrawanie, wiercenie, gwintowanie oraz gięcie, formowanie i  wygrzewanie. Oferujemy również obróbkę powierzchniową: trowalizowanie, mycie/odtłuszczanie, anodowanie i malowanie.
Produkcja wyrobów aluminiowych odbywa się według indywidualnych wymagań naszych klientów pochodzących z różnych branż. Ponad 80% produkcji trafia na eksport do krajów Unii Europejskiej. W wielu przypadkach jest to wielkoseryjna produkcja dla naszych klientów z branży Automotive, mamy również doświadczenie w produkcji detali dla przemysłu, budownictwa oraz profili estetycznych wykorzystywanych np. jako obudowy lamp.  
W skład naszego parku maszynowego wchodzą między innymi:
- centra obróbcze CNC
- roboty przemysłowe
- przecinarki tarczowe
- prasy mimośrodowe i hydrauliczne
- giętarki
- piece do wygrzewania aluminium
- trowalizatory
- myjnie ultradźwiękowe
- dedykowane linie technologiczne
Zapewniamy kompleksowe pomiary detali na: współrzędnościowej maszynie Wenzel, pomiar geometrii profilu oraz badanie twardości stopu.
Zakład w Opolu posiada własny Dział Inżynieringu oraz narzędziownię.
Posiadamy Certyfikaty: IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy