Szukaj w działach:

PLASTPOL 2018 - Kielce [22.5.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


W terminie 22-25 maja 2018 r. w Targach Kielce odbędą się już po raz XXII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.  


Jest to jedna z najlepszych biznesowych imprez sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie, w trakcie której kilkuset wystawców z ponad 32 krajów z całego świata przedstawi nowości technologiczne. W wydarzeniu co roku biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odwiedza ponad 18 tysięcy specjalistów.

Na stoiskach zaprezentowane zostaną maszyny oraz urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu, a także zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne oraz proces przetwórczy produktów. W trakcie targów odbędzie się wiele konferencji i seminariów. 


Strona www: 
www.targikielce.pl

Miejsce:
TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt:
Dyrektor projektu 
Kamil Perz  
+48 41 365 12 30 
+48 602 576 654 
+48 41 345 62 61 
perz.kamil@targikielce.pl


Polecane:

 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy