Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach STOM i METAL 2021

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL stanowią jedne z największych wydarzeń branży obróbki metali i odlewniczej na świecie. W tym roku odbędą się równolegle, co stanowi wyjątkową okazję do jednoczesnego zapoznania się z ofertą liderów rynku obydwu wystaw. „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” odbędzie się w dniach od 19 do 21 października 2021 na 7 hal wystawienniczych Targów Kielce.

Przemysłowa Wiosna w 2021 roku stanie się ponownie Przemysłową Jesienią. Udział w cyklu imprez spod znaku STOM jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności. 

W skład cyklu STOM 2021 wchodzą wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami STOM-TOOL, obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami antykorozyjnymi EXPO-SURFACE, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Ofertę Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL także uzupełniają wystawy towarzyszące. Podczas poprzedniej edycji udany debiut zaliczyły Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT. Nowoczesne maszyny i urządzenia, surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych zaprezentowane zostaną podczas Międzynarodowych Targów Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET. METAL 2021 to także targi RECYKLING, które obejmują przerób metali nieżelaznych oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH.

Staleo.pl na Targach STOM i METAL 2021 

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów STOM i METAL 2021 na STOISKU E-20.

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online, której trzeba dokonać do dnia 18 paździrnika. Zaproszenie należy okazać w punkcie rejestracji.

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Wystawcy STOM-ów i Targów METAL 2021

Tradycyjnie podczas STOM-ów będzie można zobaczyć firmy oferujące narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, pojawią się producenci maszyn do obróbki blach oferujących najwyższej klasy urządzenia. Można będzie także zapoznać się z ofertą wiodących producentów maszyn do cięcia. Licznie reprezentowany będzie sektor poświęcony technologii szlifowania. W ofercie prezentowane będą również maszyny, urządzenia oraz akcesoria spawalnicze, nie zabraknie także przemysłowych robotów i technologii druku 3D. Część wystawy będzie poświęcona technologiom antykorozyjnym oraz ochronie powierzchni. Bogatą ofertę przedstawią wystawcy z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów, sterowań i przemysłu pomiarowego. Większość maszyn i urządzeń, tradycyjnie już prezentowana będzie podczas pracy, co jest ogromnym atutem Kieleckich Targów. Swój udział w wystawach potwierdziło już ponad 300 wystawców z Polski, Turcji, Portugalii, Austrii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Czech, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. 

-->LISTY WYSTAWCÓW TARGÓW: STOM-BLECH & CUTTING, STOM-LASERSTOM-TOOLSTOM-ROBOTICS, STOM-FIXEXPO-SURFACESPAWALNICTWODNI DRUKU 3DWIRTOPROCESY.

W czasie Targów METAL Targi w Kielcach gromadzą liczących się na rynku producentów maszyny dla odlewnictwa. Wiele firm zaprezentuje także urządzenia peryferyjne i części zamienne do maszyn. Rynek odlewnictwa ciśnieniowego to aktywnie rozwijający się i wciąż niezaspokojony chłonny sektor, duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości odlewy ciśnieniowe, zwłaszcza dla przemysłu samochodowego, daje ogromne możliwości producentom maszyn, jak i ich klientom.

Podczas targów szeroką ofertę zaprezentują również poddostawcy komponentów i surowców dla odlewnictwa, takie jak firmy posiadające środki oddzielające, smarne i pomocnicze dla odlewnictwa, urządzenia mieszająco-dozujące, środki chemiczne, rafinatory i modyfikatory do stopów metali oraz pokrycia kokilowe, smary i płyny hydrauliczne. W ofercie targowej nie zabraknie urządzeń filtrujących do oczyszczania powietrza w odlewniach, a także firm oferujących komputerowe wspomaganie procesów produkcji odlewów i systemów kontrolno-pomiarowych.

-->LISTY WYSTAWCÓW TARGÓW: METAL, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING, HEAT TREATMENTCONTROL-TECH.

Wiedza na Targach STOM i METAL 2021 

Niezwykle ważne przy organizacji targów branżowych jest wsparcie merytoryczne partnerów, dlatego Targi Kielce od lat współpracują ze Stowarzyszeniami oraz Instytutami Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także bogatym programem merytorycznym. W trakcie nadchodzącej Przemysłowej Jesieni będzie można uczestniczyć w wielu wydarzeniach takich jak: seminaria techniczno-szkoleniowe, spotkania i konferencje branżowe. Poniżej kilka z nich:

Konkurs Targowy 2021

Tradycyjnie podczas Targów STOM 2021 oraz METAL 2021 odbędzie się Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce. Celem Konkursu jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych na targach. Do konkursu mogą być zgłaszane wyroby, opracowania lub rozwiązania techniczne wchodzące w zakres branżowy Targów STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, METAL, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING, CONTROL-TECH. Warunkiem przyjęcia wyrobu do zmagań konkursowych jest przesłanie zgłoszenia, sporządzonego wg wzoru załączonego poniżej. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres puchalska.agnieszka@targikielce.pl upływa dnia 18 października 2021 r. W Konkursie może wziąć udział każda firma, która zgłosiła uczestnictwo w w/w Targach i dokonała wpłaty manipulacyjnej. Każdy z wystawców może zgłosić do Konkursu dowolną liczbę wyrobów.

-->REGULAMIN ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU STOM

-->REGULAMIN ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU METAL

-->FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU CONTROL-TECH

Bezpieczna „Przemysłowa Jesień” 2021

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała, dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych - kielecki ośrodek będzie w pełni gotowy na bogatą w wydarzenia jesień. Dodatkowo każdy z uczestników musi wypełnić ankietę epidemiologiczną. Bez wypełnienia ankiety epidemiologicznej i złożenia jej w Targach Kielce, uczestnik nie może wziąć udziału w wydarzeniu. Zwiedzający dokonujący rejestracji on-line, wypełniają ankietę w trakcie rejestracji.

-->ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

-->ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA

Przydatne informacje

-->MAPA STOM/METAL 2021

-->KORONAWIRUS - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

-->INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH STOM

-->INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH METAL
Źródło: Targi Kielce
Filmy: Staleo.pl
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
Webinary z ekspertami FANUC Już 30 marca 2021 roku rozpocznie się nowy cykl webinarów FANUC pt. „LEVEL U...
Jakie materiały pospawamy laserem i dla kogo jest laser? Spawanie laserowe - jakie materiały pospawamy laserem i dla kogo jest laser? Ventor wsp&oa...
KIMLA zaprasza na Targi STOM 2017 Firma KIMLA jako polski lider w branży maszyn CNC, nieustannie się rozwija i poszukuje now...
Cykl webinarów FANUC Polska FANUC Polska zaprasza na autorski program zainicjowany przez specjalistów i doradc...
Wyzwania i trendy w produkcji i logistyce Czerwcowa Konferencja IT w Produkcji i Logistyce ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie do...
Eksperci o wyzwaniach analityki biznesowej Już 9 grudnia w formule online odbędzie się spotkanie praktyków analityki biznesow...
Partnerzy