Szukaj w działach:

Nowy system odświeżaczy powietrza Tork

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Najwięcej skarg dotyczy toalet, co stanowi ponad 45% wszystkich zażaleń trafiających do zarządców obiektów. Z ostatnich badań marki Tork wynika, że 67% pracowników narzeka bardziej na stan łazienek niż innych części biura. Zatem sprawne zarządzanie i utrzymanie łazienek w czystości staje się kwestią kluczową.


Nieprzyjemny zapach w toaletach negatywnie wpływa na reputację firmy. Wiele tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie jest skutecznych, a ich działanie jest krótkotrwałe. Umieszczane wysoko na ścianie w celu uzyskania lepszego efektu rozpylania w pomieszczeniu, są trudne w obsłudze dla personelu.

 


- Przy opracowywaniu nowych produktów zawsze stawiamy się na miejscu naszych klientów. Wyniki przeprowadzonego badania pozwoliły określić trudności użytkowników i personelu sprzątającego napotykane podczas używania tradycyjnych odświeżaczy powietrza. Kluczowe okazało się znalezienie rozwiązania, które pozwoli zapewnić równomiernie i stale utrzymujący się zapach w pomieszczeniu, a jednocześnie będzie łatwe w obsłudze - mówi Meta Grundén z Essity.

 

Nowy odświeżacz powietrza, który równomiernie i nieprzerwanie rozprowadza zapach

Tork wprowadził na rynek nowy system, który znacznie ułatwia utrzymanie stałej świeżości toalet. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię bez propelentów, która umożliwia neutralizowanie zapachów w sposób ciągły i z jednakową intensywnością. Badania pokazują, że klienci wybierając produkty do pielęgnacji powietrza biorą pod uwagę przede wszystkim „długotrwałą skuteczność”. Tork odświeżacz powietrza Constant jest dostępny w kilku wariantach zapachowych i zapewnia skuteczne działanie do 90 dni, bez konieczności wymiany wkładu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeżość i pozytywne wrażenia podczas wizyty w toalecie, co jednocześnie pomaga uniknąć skarg dotyczących łazienek.

System łatwy w obsłudze i uzupełnianiu

71% personelu sprzątającego twierdzi, że łatwiejsza obsługa dozowników pozwoliłaby zaoszczędzić czas na wykonywanie innych zadań2. Tork dozownik odświeżacza powietrza Constant posiada certyfikat „Easy-to-use” potwierdzając jego sprawne uzupełnianie. Możliwość zamontowania na dowolnej wysokości umożliwia jego łatwą obsługę, a wymiana wkładów i baterii może odbywać się podczas regularnego sprzątania.

Dozowniki połączone z IoT

Tork Vison Sprzątanie łączy wszystkie dozowniki wykorzystując Internet Rzeczy. Dzięki wiodącemu na świecie rozwiązaniu, które uwzględnia dane w czasie rzeczywistym, personel sprzątający dokładnie wie, kiedy i gdzie należy uzupełnić dozowniki. Pomaga to utrzymać stałą świeżość w łazienkach, bez zbędnych kontroli. 

Z pomocą Tork, łatwiejsze staje się zapewnienie doskonałych wrażeń gościom oraz inteligentne i zrównoważone zarządzanie higieną w firmie.


--> Dowiedź się więcej o nowym systemie odświeżaczy Tork

 

Źródło: Tork

 

Tork - Essity Poland Sp. z o.o.
Puławska 435A
02-801 Warszawa
+48 22 543 75 00
POWIĄZANE
Trzpienie rozprężne zapewniają bezpieczeństwo podczas obróbki Trzpienie rozprężne norelem zaprojektowane do utrzymywania obrabianych przedmiotów...
Druga odsłona Click-Watch-Talk 2.0 Online 5 bloków tematycznych, kilkunastu ekspertów z branży materiałów komp...
Targi FASTENER POLAND® 2023 za nami Dwa dni branżowych spotkań, tysiące rozmów, goście z kilkudziesięciu krajów...
Tork Workflow umożliwia ocenę stanu konserwacji Marka Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnyc...
Nowy termin targów ELEKTROTECHNIKA To już pewne! Kolejna, 19. edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA i towarz...
Czysta hala produkcyjna i bezpieczeństwo pracy Gdy operatorzy myślą o konserwacji, skupiają się na maszynach, a nie na sobie. Niestety j...
Partnerzy