Szukaj w działach:

Przyszłość sektora produkcji

 

8 Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech
 

W dniach 23 i 24 września, w hotelu Arche Hotel Krakowska w Warszawie odbędzie się jesienna, 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech. Tematem kongresu, w którym od pierwszej edycji udział biorą przedstawiciele kluczowych firm produkcyjnych i dostawcy rozwiązań, będą zmiany w środowisku produkcyjnym w Polsce. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kongres AI & Big Data Congress.

Głównym problemem, wokół którego chcą skupić się organizatorzy wydarzenia, będzie zmiana jako pojęcie wielowymiarowe. Uczestnicy podczas dwóch dni kongresu poruszać będą zagadnienia związane z sektorem produkcyjnym. Podczas części wspólnej spotkania omówione zostaną tematy dotyczące szeroko pojętej definicji zmiany. Pod dyskusje poddane zostaną także nowe możliwości wykorzystania danych w związku z rozwojem technologii 5G oraz wyzwania, z którymi mierzyć muszą się pracownicy, właściciele i managerowie rozwijających się firm.

Tematy zbliżającej się edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech zostały tak dobrane, by każdy z uczestników znalazł interesujące go zagadnienie, bez względu na wielkość lub specyfikę produkcji jego przedsiębiorstwa. Podczas kongresu poruszone zostaną tematy dotyczące zagadnień usprawnienia procesów produkcyjnych pod kątem oszczędności, ekologii, efektywności i nowoczesności. Główne tematy, wybrane przez ekspertów w zakresie produkcji i nowych technologii oraz przedstawiciele zarządów firm produkcyjnych, którzy tworzą Radę Programową, dotyczyć będą zrównoważonego rozwoju w kontekście napędzania innowacji, factory 4.0 oraz zmian w strategiach marketingowych na przestrzeni lat. Podejmowane będą tematy takie jak bezpieczeństwo informatyczne, efektywna komunikacja prowadząca do budowania zaufania oraz wykorzystanie automatyki przemysłowej. Uczestnicy skorzystają również z networkingu i sesji round tables.

Agenda wydarzenia wydana została przez Przewodniczącego Rady Programowej – Dariusza Piotrowskiego (VP, Dyrektor Generalny Dell Technologies Polska) oraz Wiceprzewodniczącego – Wojciecha Klimek (Członek Zarządu ds. Produkcji firmy FAKRO). Członkami dyskusji będą między innymi:

 • Marcin Jadczyk, Prezes Zarządu, Sor-Drew S.A.
 • Piotr Lisiecki, Prezes Zarządu, Grupa Boryszew
 • Przemysław Mitraszewski, Prezes Zarządu Lighthouse i Pełnomocnik Zarządu LPP S.A.
 • Henryk Orfinger, Prezes Zarządu, Dr Irena Eris
 • Rafał Rudziński, Prezes Zarządu, Robert Bosch
 • Janusz Smok, Industry IoT Channel Manager for CEE Region, Advantech Europe BV
 • Łukasz Szwancyber, Dyrektor Departamentu Hutnictwa, KGHM Polska Miedź
 • Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu, ASTOR.

Jak podkreśla Marek Moczulski, Prezes Zarządu Bakalland S.A.: „Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów z całego świata w dziedzinie rozwiązań technologicznych dla przemysłu. Gromadzi najcenniejszych ekspertów-praktyków przemysłu. Zarówno tych, którzy używają, jak i tych, którzy wdrażają te rozwiązania. To naprawdę ciekawe miejsce, gdzie w przystępny i szybki sposób można dowiedzieć się wiele o wszystkich najnowszych trendach.”

Podczas jesiennej 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Industry Tech coś interesującego dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą poznać czołowych przedstawicieli sektora produkcyjnego, jak i ci, którzy chcą zapoznać się z praktycznymi strategiami i interesującą tematyką. To wydarzenie, na którym trzeba być obecnym.

Kongres realizowany jest dzięki działalności MMC Polska, firmy organizującej szkolenia biznesowe na terenie całego kraju dla specjalistów, menadżerów i zarządów firm oraz konferencje, prestiżowe kongresy i warsztaty.

Szczegóły na temat kongresu oraz informacje dotyczące Forum Nowoczesnej Produkcji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: www.forumprodukcji.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Linkedin). 


 

Więcej o Forum na Staleo.pl


Źródło: MMC Polska

Dodano 11.07.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy