Szukaj w działach:

Wszystko o PLASTPOL 2017

 

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2017
Fot.: Staleo.pl 

XXI edycja Targów PLASTPOL odbędzie się 23-26 maja 2017 r. i ponownie będzie większa od poprzedniej. Tego roku wystawcy zapełnią swymi ekspozycjami wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka.

W Kielcach pojawią się najważniejsze polskie firmy, jak również przedsiębiorcy z Niemiec, Włoch, Austrii, Turcji, Francji, Belgii, Portugalii, Szwecji, Danii, Hiszpanii, Holandii, USA, Litwy, Czech, Japonii, Chin, Tajwanu oraz wielu innych państw świata. Wystawa całościowo przedstawia branżę: od maszyn i linii technologicznych, przez granulaty oraz inne komponenty, aż po innowacyjne technologie recyklingu. Tak jak w poprzednich latach PLASTPOL 2017 będzie wielkim parkiem maszyn, które można będzie oglądać w czasie pracy. 

Zakres branżowy imprezy pozwala poznać nie tylko najnowsze technologie używane do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale także modne wzornictwo, opakowania, tworzywa, jak również zagadnienia przetwórstwa gumy.

- „Wystawa kompleksowo przedstawia branżę: od maszyn i całych linii technologicznych, po granulaty i inne komponenty do produkcji tworzyw sztucznych aż po innowacyjne technologie recyklingu. Tradycją PLASTPOLU są, przyznawane podczas prestiżowej gali Platinum Plast, Medale Targów Kielce dla najlepszych firm i produktów” - mówi Kamil Perz, dyrektor projektu.Merytorycznie o branży tworzyw sztucznych
 

Podczas targów PLASTPOL od wielu lat, odbywa się lubiany konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych - Omniplast. Nieodłączną częścią wystawy jest również towarzyszące im od 20 lat seminarium techniczne Plastech Info. Targom towarzyszom spotkania kooperacyjne wystawców z Polski i Niemiec, organizowane wspólnie z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową. Także w czasie tegorocznych targów PLASTPOL Fundacja PlasticsEurope Polska prezentuje najnowsze wyniki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. 

KUPON RABATOWY na targi PLASTPOL

Istnieje możliwość uzyskania kuponu rabatowego, uprawniającego do zakupu biletu wstępu na targi PLASTPOL w cenie 20 zł. Aby otrzymać kupon należy dokonać rejestracji na stronie targów. Kupon zostanie wysłany na podany przez Państwa adres e-mail w postaci pliku PDF.  


Zarejestruj się i odbierz kupon rabatowy


Przydatne informacje:

Lista wystawców

Informacje dla zwiedzających


Miejsce Targów:

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce


Więcej o Targach na Staleo.plŹródło: Targi Kielce

Dodano 15.05.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy