Szukaj w działach:

Odbierz zaproszenie na STOM 2020

zaproszenie na STOM 2020
 

W dniach od 22 do 24 września 2020 w Targach Kielce rozpocznie się znany i ceniony w przemysłowym świecie cykl imprez spod znaku STOM, organizowany pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”, który w tym roku wyjątkowo stanie się „Przemysłową Jesienią”.

Udział w cyklu wydarzeń spod znaku STOM jest jednym z najlepszych sposobów dla pracowników firm do stworzenia sieci kontaktów w swojej branży, podzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Targi branżowe są bardzo ważnym narzędziem rozwoju zarówno dla firm, jak i dla całej gospodarki. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów STOM 2020 na STOISKU E-19. 

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji online lub rejestracji na miejscu na podstawie ważnego Zaproszenia (wymagane wówczas pozostawienie wizytówki lub wypełnienie formularza).

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ONLINE

Bezpieczna „Przemysłowa Jesień”

Rejestracja online, bramki dekontaminacyjne z pomiarem temperatury ciała,  dostępność środków ochrony czy pełny nadzór nad liczbą osób znajdujących się na terenach targowych – kielecki ośrodek będzie  w pełni gotowy na bogatą w wydarzenia jesień.

--> ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W skład cyklu STOM 2020 wchodzą wystawy związane z: obróbką metali, maszynami do obróbki i narzędziami STOM-TOOL, obróbką blach i cięcia STOM-BLECH&CUTTING, technologią laserową STOM-LASER, robotyzacją i robotami przemysłowymi STOM-ROBOTICS, technologiami komponentów łącznych i mocujących STOM-FIX, SPAWALNICTWEM, technologiami antykorozyjnymi EXPO-SURFACE, technologiami pomiarowymi CONTROL-STOM oraz addytywnymi technologami i innowacyjnymi prototypami - WIRTOPROCESY. W cyklu jesiennych imprez przemysłowych odbędą się także targi pneumatyki, hydrauliki, sterowań i napędów FLUID POWER, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki TEiA.

Przydatne informacje

--> PLAN TARGÓW

--> INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Jesteś zainteresowany udziałem w Targach, przeczytaj artykuł: Przewodnik po Targach STOM 2020

 

Źródło: Targi Kielce, Zrobotyzowany.pl
Redaktor: MRR

Dodano 16.09.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy