Szukaj w działach:

Podziel się wiedzą na Targach Packaging Innovations

Packaging Innovations Seminaria workShops 2020
 

Od pierwszych edycji Targi Packaging Innovations wyróżniają się nie tylko szeroką ofertą wystawców, ale także strefą warsztatową – workShops, w której wykłady prowadzą cenieni eksperci z branży.

Seminaria workShops odbywają się aż na 2 scenach podczas 2 dni trwania targów. Dzięki temu swoim doświadczeniem mogą podzielić się dziesiątki specjalistów. W czasie ubiegłorocznych prezentacji można było wysłuchać m.in.: Róży Rutkowskiej (Scoby – biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości), Marty Krawczyk z Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. („Jak projektować, żeby recyklingować?”), Anny Borys – Karwackiej z McDonald’s Polska Sp. z o.o. („Scale for Good” – strategia firmy McDonald’s w zakresie opakowań i recyklingu odpadów). 

Z kim spotkamy się  w tym roku? Tematy można zgłaszać do 31 stycznia. Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, masz ciekawe case studies, firma w której pracujesz wdrożyła interesujące rozwiązania, to nie zwlekaj i aplikuj https://packaginginnovations.pl/pl/call-for-papers.html. Nie marnuj czasu, ilość zgłoszeń jest ograniczona. Podobnie jak w poprzednim roku głównym tematem będą opakowania a ochrona środowiska: opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu oraz materiałów innowacyjnych. 

Każdego roku Targi Packaging Innovations odwiedzane są przez tysiące ekspertów, którzy poszukują nowoczesnych, skutecznych rozwiązań, są otwarci na nowości, a także chętnie biorą udział w seminariach workShops. Udział w prezentacjach jest okazją do podzielenia się wiedzą z szerokim gronem odbiorców ściśle związanych z branżą.

12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej odbędzie się w dniach od 1 do 2 kwietnia 2020 r. w EXPO XXI Warszawa.

Szczegóły dotyczące seminariów workShops: https://packaginginnovations.pl/pl/dla-odwiedzajacych/workshops.html 


Więcej informacji o Packaging Innovations na Staleo.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 14.01.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy