Szukaj w działach:

Zaplanuj wizyty na konferencjach Axon Media

 

Konferencje Axon Media jesień 2019
 

Pierwsze spotkania z jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media mamy już za sobą. Czas zaplanować sobie czas na udział w ostatnich już w tym roku wydarzeniach. 

Każda z Konferencji Technicznych składa się zarówno z części prelekcyjnej jak i warsztatowej. Można także obejrzeć stanowiska wystawców, skorzystać z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku oraz poznać innych specjalistów ze swojej branży oraz nawiązać z nimi wartościowe relacje. Każdy gość otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych oraz na zakończenie, certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Wstęp jest bezpłatny.

Gdzie odbędą się kolejne wydarzenia i jakiej tematyki będą dotyczyć? Najpierw uczestnicy zaproszeni zostaną do województwa świętokrzyskiego. Pierwsza z listopadowych konferencji trafiła bowiem po raz pierwszy do Kielc. Spotkanie odbywające się 6 listopada skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli działów Utrzymania Ruchu. Podczas wydarzenia „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” omówione zostaną sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, wykorzystanie czujników podczerwieni do monitorowania stanu podzespołów oraz systemy zdalnej diagnostyki maszyn.

Tydzień później tj. 14 listopada podobna tematyka przyciągnie ekspertów do Słupska, gdzie zaplanowana jest ostatnia już w tym roku odsłona konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. W czasie obu wydarzeń z tej serii wystąpią eksperci m.in. z firm takich jak Murrelektronik, Pepperl+Fuchs czy też Balluff.

Jesienno-zimowy sezon Konferencji Technicznych zamkną dwa eventy, które odbędą się dzień po dniu na Śląsku. Pierwszy z nich to „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, na który można się wybrać 4 grudnia do Chorzowa, do Hotelu Gorczowskiego. Natomiast ostatnia w tym roku konferencja pt.: „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych” odbędzie się 5 grudnia, również w Chorzowie, w tej samej lokalizacji.

Udział w konferencjach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Na każde z wymienionych wydarzeń możesz się zarejestrować na stronie: www.konferencjetechniczne.pl

Możesz także śledzić Axon Media Group na Facebooku, gdzie pojawiają się zawsze aktualne informacje dotyczące najbliższych konferencji, prelegentów i planowanej tematyki: www.facebook.com/AxonMediaPL


Zobacz naszą relację z konferencji Axon Media Group.
Źródło: Axon Media Group, Staleo.pl

Dodano 07.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy