Szukaj w działach:

Kolejna edycja LUMENexpo w Expo Silesia

 

Targi LUMENexpo w Sosnowcu
 

Kolejna edycja Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. 

Głównym celem odbywających się w dniach 23-24 października 2019 r. targów jest integracja branży, a także możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych. Zakresy tematyczne wystaw są ze sobą ściśle powiązane. Połączenie dwóch tematów z pewnością będzie doskonałą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych, a z możliwości spotkania przedstawicieli obu branż zapewne wyniknie wiele korzyści.

Podobnie jak w roku ubiegłym w czasie Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędą się spotkania ze specjalistami z branży, ciekawe konferencje, prezentacje oraz szkolenia. Organizator ma nadzieję, iż ogromna ilość inwestorów w woj. śląskim oraz duży potencjał rozwojowy regionu przyczynią się do owocnych spotkań podczas tegorocznego wydarzenia.

Targi zostały objęte Patronatem przez cenione instytucje w branży. Więcej szczegółów na stronach www.lumenexpo.pl oraz www.salonelektrotechniki.pl


Więcej o LUMENexpo 2019 na Staleo.pl

Więcej o Salonie Elektrotechniki Przemysłowej 2019 na Staleo.pl


Źródło: Expo Silesia w Sosnowcu

Dodano 23.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy