Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Sukces Grupy SBS Ecoclean opiera się na innowacjach, najnowocześniejszych technologiach, zrównoważonym rozwoju, bliskości z klientem, różnorodności i szacunku. Grupa zatrudnia około 900 pracowników w 12 lokalizacjach w dziewięciu krajach na całym świecie.

Baza klientów pochodzi z szerokiego zakresu sektorów rynku, takich jak przemysłowa produkcja masowa i precyzyjna, przemysł motoryzacyjny wraz z jego dostawcami, przemysł lotniczy i kosmiczny, technologia medyczna i urządzenia medyczne, optyka oraz sektor zaawansowanych technologii i wysokiej czystości.

Oferta

Grupa SBS Ecoclean opracowuje, produkuje i sprzedaje przyszłościowe maszyny, systemy i usługi do zastosowań obejmujących czyszczenie i odtłuszczanie części przemysłowych, ultradźwiękowe czyszczenie części precyzyjnych, gratowanie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem, przygotowanie powierzchni i obróbkę powierzchni. Jej rozwiązania pomagają firmom na całym świecie prowadzić wydajną i zrównoważoną produkcję zgodnie z wysokimi standardami jakości.

Kategorie

Handel i produkcja - Maszyny
Obróbka powierzchniowa

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy