Szukaj w działach:

STAPPERT Polska Sp. z o.o.

A. Gaudiego 18
44-109 Gliwice
woj. Śląskie
Polska
tel. +48 32 344 73 00
fax. +48 32 344 73 71
e-mail: a.kujawa@stappert.biz
http://www.stappert.biz/polska/

Opis

STAPPERT jest wiodącym europejskim dystrybutorem produktów długich wykonanych ze stali nierdzewnej.

Oferujemy szeroki wachlarz gatunków, począwszy od nierdzewnych i wysoko-kwasoodpornych, aż do gatunków żaroodpornych. Składowe materiały hutnicze są dostępne w wielu wymiarach i kształtach. Proponujemy naszym klientom starannie dobraną ofertę zawierającą około 15 tysięcy zróżnicowanych produktów ze stali w formie prętów, tulei, stali specjalnej i kształtowników. Oferujemy także rury, armaturę, kątowniki, profile i blachy.

Nazywamy to INOX INTELLIGENCE. Dla naszych klientów oznacza to pełny asortyment i perfekcyjną obsługę w najkrótszym możliwym czasie.

STAPPERT jest obecny w 11 państwach Europy jako członek grupy JMS, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę międzynarodową. W Polsce trzy biura sprzedaży zapewniają obsługę na terenie kraju i sprawiają, że jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.


Dodatkowe opcje, które dajemy do dyspozycji naszym klientom, to usługi serwisowe. Mamy także doskonałe relacje z międzynarodowymi dostawcami.

Częścią naszej misji jest bycie otwartym na innowacje i promowanie ich. Łączymy wyspecjalizowaną wiedzę i doświadczenie z szerokim wachlarzem produktów
i usług, aby móc stale oferować naszym klientom inteligentne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferta

Firma Stappert Polska powstała w 1996, ma więc już dwudziestoletnie doświadczenie w handlu stalą, a jej pierwszorzędna rola w branży stali nierdzewnych jest wzmacniana poprzez przynależność do Jacquet Metal Service. Posiadamy zatem długą tradycję, umożliwiającą firmie odpowiedni rozwój.

Kategorie

Cięcie metali
Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy