Szukaj w działach:

Opis

STAPPERT jest wiodącym europejskim dystrybutorem produktów długich wykonanych ze stali nierdzewnej.

Oferujemy szeroki wachlarz gatunków, począwszy od nierdzewnych i wysoko-kwasoodpornych, aż do gatunków żaroodpornych. Składowe materiały hutnicze są dostępne w wielu wymiarach i kształtach. Proponujemy naszym klientom starannie dobraną ofertę zawierającą około 15 tysięcy zróżnicowanych produktów ze stali w formie prętów, tulei, stali specjalnej i kształtowników. Oferujemy także rury, armaturę, kątowniki, profile i blachy.

Nazywamy to INOX INTELLIGENCE. Dla naszych klientów oznacza to pełny asortyment i perfekcyjną obsługę w najkrótszym możliwym czasie.

STAPPERT jest obecny w 11 państwach Europy jako członek grupy JMS, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę międzynarodową. W Polsce trzy biura sprzedaży zapewniają obsługę na terenie kraju i sprawiają, że jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.


Dodatkowe opcje, które dajemy do dyspozycji naszym klientom, to usługi serwisowe. Mamy także doskonałe relacje z międzynarodowymi dostawcami.

Częścią naszej misji jest bycie otwartym na innowacje i promowanie ich. Łączymy wyspecjalizowaną wiedzę i doświadczenie z szerokim wachlarzem produktów
i usług, aby móc stale oferować naszym klientom inteligentne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferta

Firma Stappert Polska powstała w 1996, ma więc już dwudziestoletnie doświadczenie w handlu stalą, a jej pierwszorzędna rola w branży stali nierdzewnych jest wzmacniana poprzez przynależność do Jacquet Metal Service. Posiadamy zatem długą tradycję, umożliwiającą firmie odpowiedni rozwój.

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy