Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Hiszpański

Opis

Firma Inter-Plast od ponad 20 lat dostarcza do wielu klientów w Polsce maszyny zarówno do obróbki skrawaniem jak i plastycznej obróbki blachy, dzięki temu stał się jedną z największych firm handlujących maszynami używanymi w Polsce. Sprzedaż poprzedza kompleksowy serwis i remont gwarantujący wymaganą dokładność i powtarzalność realizowanych zadań. Firma oferuje kompleksowe wsparcie przed sprzedażą w formie pomocy w doborze maszyn, możliwości przetestowania ich pod prądem, a także opiekę posprzedażową w postaci przygotowania urządzenia do transportu, wsparcia logistycznego (transportu) oraz uruchomienia przez zespół serwisowy dystrybutora. W czasie eksploatacji w miejscu docelowym INTER-PLAST oferuje pełną opiekę serwisową zarówno w procesie konserwacji, jak i usuwania awarii. Jej bogaty park maszynowy, zaplecze magazynowo-transportowe oraz zespół doświadczonych pracowników stanowią atuty pozwalające zaoferować klientom w pełni funkcjonalne, wysokojakościowe używane obrabiarki do metalu. Jest to atrakcyjny finansowo sposób na rozbudowę posiadanego parku maszynowego i dostosowanie go do zmieniających się potrzeb produkcyjnych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór:
 • Centr Obróbczych CNC (teraz także nowych Obrabiarek SMEC)
 • Tokarek CNC (teraz także nowych Obrabiarek SMEC)
 • Wycinarek Laserowych CNC (teraz także nowych Wycinarek Fiber BODOR)
 • Pras Krawędziowych CNC oraz Gilotyn CNC
 • Robotów Spawalniczych
 • Robotów Przemysłowych
Od początku sierpnia 2020 Inter-Plast postanowił wprowadzić do swojej oferty nowe Wycinarki Laserowe Fiber chińskiego producenta BODOR. Firma BODOR tak samo jak firma Inter-Plast stawia na jakość, wykonanie i zadowolenie klienta, dlatego wierzymy że ta współpraca umocni pozycję obu firm na rynku polskim. Inter-Plast został oficjalnym, wyłącznym przedstawicielem na województwa: łódzkie, śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.
W ofercie firmy BODOR wyróżniamy cztery serie laserów do blachy:
 • Seria C – moc od 2-30 kW, stół od 3,048x1524 do 12,500x2,600 mm (Seria Ekonomiczna), 
 • Seria P- moc od 2-30 kW, stół od 3,048x1524 do 8,100x2,500 mm (Najpopularniejsza Seria), 
 • Seria S- moc od 6-30 kW, stół 4,000x2,000 mm (Seria Supreme) oraz najnowszy model wśród laserów BODOR,
 • Seria Dream- moc od 6-30 kW, stół od 3,048x1524 do 6,100x2,500 mm (Lasery na silnikach liniowych Maglev).                                                                                                                                                                                                   
  Poprzez produkcję na dużą skalę i innowacje technologiczne BODOR szybko obniżył cenę maszyn 10kW+, a dzięki szerokiej gamie produktów maszyny BODOR zainteresują odbiorców z każdego sektora. Firma BODOR obecnie sprzedała już ponad 700 urządzeń o mocy powyżej 10kW. Zostały one zamontowane w 37 krajach. Dzięki takiej wielkości sprzedaży BODOR zajmuje miejsce w czołówce zarówno pod względem produkcji jak i sprzedaży, a to stanowi doskonały dowód jakości produktu.

Od końca 2019 roku INTER-PLAST jest wyłącznym dystrybutorem maszyn do obróbki metalu firmy SMEC – jednego z największych dostawców obrabiarek CNC w Korei. Od ponad 30 lat maszyny SMEC CNC są dostarczane do przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, maszynowego, energetycznego i wielu innych. Obrabiarki SMEC to maszyny wysokiej jakości, precyzyjne i wydajne. Maszyny SMEC są w pełni produkowane w Korei z wysokiej jakości komponentów. Są one dostępne zarówno na sterowaniu Fanuc jak i Siemens.
W zakres maszyn SMEC wchodzą takie maszyny jak:
 • Tokarki CNC
 • Centra Tokarskie CNC
 • Tokarki Karuzelowe CNC
 • Centra Obróbcze CNC

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy