Szukaj w działach:

VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech - Warszawa [12.3.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Kolejna VII już edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech odbędzie się w dniach 12-13 marca 2019 r. w Sheraton Warsaw Hotel.

Produkcja przemysłowa jest filarem konkurencyjności gospodarek, służy budowaniu trwałego i opartego na stabilnych fundamentach wzrostu. Współcześnie, w wyniku globalizacji, liberalizacji handlu, innowacji, a tym samym ciągle wzrastającej konkurencji, niezbędne jest wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm na rynku krajowym i zagranicznym.

Odpowiedzią na powyższe wyzwania jest Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, łączące przedstawicieli m.in. przemysłu, transportu, logistyki oraz dostawców rozwiązań technologicznych. To miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań i wymiany doświadczeń. Udział w wydarzeniu to czas na poznanie czynników decydujących o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw.

Nad zakresem tematycznym Forum czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem Dariusza Piotrowskiego, Dyrektora Generalnego, DELL EMC. Agenda wiosennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, będzie traktować o niezbędnej roli człowieka w przemyśle. Świadomy pracownik, bez znaczenia w jakim dziale pracuje, musi być otwarty i gotowy na innowacyjne zmiany, które napędzają biznes. Wyzwania stawiane przed działem zasobów ludzkich w perspektywie gospodarki 4.0, to aktualne zagadnienie warte pogłębionej dyskusji. Warto też spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nad tym, jakich kompetencji będą potrzebować pracownicy w perspektywie bieżących zmian. 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Podczas spotkania odbędą się rozmowy o nowoczesnych trendach, szansach i możliwościach w branży, ale też o awangardzie technologicznej. Wszystko po to, aby zainspirować kadrę zarządzającą firm produkcyjnych, która chce być konkurencyjna na rynku europejskim i również poza nim. Cały biznes zmienia się teraz w taki sposób, który ułatwia wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Z całą pewnością podczas Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech nie zabraknie przykładów firm, które odważyły się na przejście w stronę digital.

Ostatnia, VI edycja wydarzenia okazała się dużym sukcesem. Innowacyjna formuła Kongresu oparta o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących się nowoczesną produkcją. Według szacunków organizatora wraz z równolegle odbywającym się wydarzeniem o rynku energetyki, kongres zgromadził ponad 600 uczestników w ciągu dwóch dni. Nowa, odświeżona formuła VII edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech zwróci większą uwagę na aspekt nowoczesnych technologicznych rozwiązań wykorzystywanych w produkcji. 

Kongres realizowany jest w ramach działalności grupy MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe w Polsce dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Strona www:
www.forumprodukcji.pl
www.facebook.com/ForumNowoczesnejProdukcji

Miejsce:
Sheraton Warsaw Hotel
ul. Bolesława Prusa 2
00-493 Warszawa

Kontakt:

MMConferences
Tel.: +48 22 379 29 00
Fax: +48 22 379 29 01
Emailinfo@mmcpolska.pl

 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy