Szukaj w działach:

Warsaw Industry Week 2019 - Nadarzyn [13.11.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


IV Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2019 odbędą się w dniach 13-15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko by na trzy dni Warsaw Expo nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

W czasie wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Duża przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w Targach przygotowane zostały bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać darmowy bilet wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. 

Strona www:
www.industryweek.pl

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62, 
Nadarzyn 05-830, Polska

Kontakt:
Dyrektor Zespołu Targowego
Piotr Sokołowski
Tel.: + 48 513 031 742
E-mail: p.sokolowski@warsawexpo.eu
zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy