Szukaj w działach:

Maintenance 2017 - Kraków [18.10.2017]


W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków 18-19 października 2017 r. odbędą się VIII Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

To jedyne w Polsce Targi, na których prezentowane są najnowocześniejsze oraz najbardziej efektywne rozwiązania dla utrzymania ruchu produkcji. Wystawa każdego roku skupia coraz więcej Wystawców i Zwiedzających nieustannie pracujących nad poprawą wydajności utrzymania ruchu. Zainteresowanie systemami diagnostycznymi, systemami sterowania, podzespołami, materiałami eksploatacyjnymi, jak również rozwiązaniami IT dla działów produkcji wciąż wzrasta. Stąd też coraz więcej firm odwiedza Targi Maintenance zapoznając się z najnowszym sprzętem, a także szkoli swoich pracowników podczas towarzyszącej targom dwudniowej konferencji, „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom innowacyjnego przemysłu, organizatorzy Targów stworzyli Strefę „Przemysł 4.0”. Nietrudno oprzeć się wrażeniu, że koncepcja Przemysłu 4.0 stała się aktualnie jednym z najgorętszych tematów dotyczących automatyzacji, robotyzacji i utrzymania ruchu. Nowoczesne systemy wytwarzania, inteligentne czujniki, systemy mechatroniczne oraz informatyczne wyposażone w globalną łączność, autonomiczne pojazdy, systemy RFID czy szybkie prototypowanie, drukowanie 3D – to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną pokazane w postaci konkretnych rozwiązań technologicznych w Strefie „Przemysł 4.0” na Targach Maintenance.

Technologia pędzi w zadziwiającym tempie. Aby za nią nadążyć obowiązkowe jest pozyskiwanie nowej wiedzy i trzymanie ręki na pulsie branżowych innowacji. Dlatego też każdego roku tak dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty i seminaria workShops, organizowane bezpośrednio na hali wystawienniczej. W tym roku po raz kolejny uczestnicy wystawy będą mogli wziąć bezpłatnie udział w prezentacjach, prowadzonych przez specjalistów z branży. 

Warto zapisać datę 18-19 października 2017 roku w swoim kalendarzu i odwiedzić Targi SyMas oraz Maintenance, które zostały utworzone z myślą o przemyśle. Przemysłowa jesień w EXPO Kraków to miejsce dla najlepszych specjalistów.
 
Strona www:
www.mtc.krakow.pl
www.facebook.com/Targi-MAINTENANCE

Miejsce:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Kontakt: 
Katarzyna Banach
Komisarz Targów
Tel.: + 48 510 134 218
Kom: +48 510 134 218
banach@targi.krakow.pl

Karol Miernikiewicz
Zastępca Komisarza Targów
Tel.: +48 12 651 95 31
Kom: +48 507 044 183
miernikiewicz@targi.krakow.pl

 
Jednocześnie z targami Maintenance odbędą się Targi:

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy