Szukaj w działach:

Kraków stolicą trendów kompozytowych

 

Kraków stolicą światowych trendów kompozytowych
Fot.: Targi w Krakowie 

W dniach 11-12 października w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie w branży kompozytów w Polsce, czyli XIII Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

Jest to kluczowa wystawa branży, która dają możliwość prezentowania osiągnięć firmy i budowania relacji biznesowych.

Kompozyty – materiały przyszłości

W czasie ostatniej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® przedstawiono wiele innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach, między innymi węglowe kule ortopedyczne, w pełni kompozytową łopatę wiatraka, brodzik i umywalkę wykonane z syntetycznego granitu czy wał napędowy do super-samochodu. Dla kompozytów nie ma ograniczeń, znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie przemysłu. W produkcji sprzętu sportowego także mają szerokie zastosowanie. W trakcie tegorocznej edycji Organizatorzy postarają się pokazać również ich sportowe oblicze.Podczas tegorocznej edycji po raz drugi będzie miała miejsce Strefa Star-up, na której młodzi specjaliści, dopiero zaczynający działalność na rynku będą mogli pokazać swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców.

Wszystko to dzieje się w Expo Kraków. Wiele premier oraz prezentacji innowacyjnych zastosowań materiałów kompozytowych odbywa się właśnie na Targach KOMPOZYT-EXPO®. Wystawa to dwa dni intensywnych kontaktów B2B, seminaria, warsztaty, a także pokazy techniczne. 

Zapytania ofertowe:
Tel.: 12 651 90 38
kompozyty@targi.krakow.pl

Miejsce i data targów:
11-12 października 2017 r.
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków


Więcej o KOMPOZYT-EXPO na Staleo.pl

Źródło: Targi w Krakowie 

Dodano 14.06.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy