Szukaj w działach:

Liderzy branży na XII Targach ENERGETICS

 

Targi Energetyczne Energetics 2018 wystawcy
 

Targi Energetyki ENERGETICS to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora energetycznego w Polsce. Wydarzenie koncentruje się na kluczowych zagadnieniach z punktu widzenia branży i gospodarki, jednocześnie stwarzając okazję do nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektrycznej, poznania nowości rynkowych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

XII edycja targów ENERGETICS odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2019 r. Głównym Partnerem wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A. Wystawa obejmie ofertę blisko 200 firm, zarówno koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców. Przez trzy dni Wystawcy będą prezentować rozwiązania z zakres: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki, a także elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej oraz budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Uzupełnieniem ekspozycji będzie unikatowy program konferencyjny stworzony we współpracy z partnerami branżowymi. Tradycyjnie już, Forum Dystrybutorów Energii stanowić będzie główny punkt programu wydarzeń towarzyszących. Eksperci omawiają nową rolę Operatorów Systemów Dystrybucyjnych na gruncie nowych regulacji (pakiet „Czysta energia dla wszystkich Europejczyków”) oraz niezawodności dostaw energii elektrycznej w Polsce.

Program konferencji obejmuje również: forum „Nowoczesna energetyka - szanse, bezpieczeństwo, perspektywy” (organizator - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego), konferencję na temat elektromobilności (organizator – Stowarzyszenie Elektryków Polskich) czy Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego.

Po raz pierwszy podczas ENERGETICS będzie można zobaczyć pokazy prac pod napięciem. Tymczasowa linia średniego napięcia zostanie zainstalowana na hali wystawienniczej, a zespół elektromonterów zademonstruje, w jaki sposób przebiegają prace pod napięciem (PPN) za pomocą izolowanych podnośników koszowych, jak i z ziemi przy użyciu drążków teleskopowych.

PROGRAM TARGÓW ENERGETICS

Jednocześnie odbędą się Wschodnie Dni Kooperacji. Podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, specjalizujący się w obróbce metali, przetwórstwie tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych zaprezentują tu swoją ofertę.

Przedstawiciele branży mogą wziąć udział w targach bezpłatnie po rejestracji online lub podczas imprezy w punkcie rejestracji. Formularz znajduje się na stronie targów.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!


Więcej o Targach ENERGETICS na Staleo.pl


Źródło: Targi Lublin S.A.

Dodano 04.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy