Szukaj w działach:

Odwiedź Targi ExpoOPAKOWANIA 2019

 

ExpoOPAKOWANIA 2019 zaproszenie
 

W dniach 20-21 listopada 2019 odbędzie się III edycja wydarzenia poświęconego tematyce opakowań w przemyśle - Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, którym towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Podczas zbliżających się targów ExpoOPAKOWANIA odbędzie się cykl ciekawych konferencji i prelekcji i warsztatów poświęconych zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle opakowań, biotworzywom i biokompozytom, opakowaniu jako elementowi strategii marketingowej oraz przepisom prawnym dotyczącym systemów oceny zgodności.

Wśród przygotowanych wydarzeń znajdzie się II Konferencja Naukowa z serii „Opakowania dla ludzi i środowiska” Katedry Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie „Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) i zrównoważony rozwój w przemyśle opakowań”. Drugiego dnia targów ExpoOPAKOWANIA odbędzie się II Konferencja Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań „Biotworzywa i Biokompozyty, jako alternatywa dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych”, podczas której uczestnicy przyjrzą się opakowaniu jako elementowi strategii marketingowej. Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP wprowadzi wszystkich w świat digitalizacji procesów w sektorze opakowań w trakcie konferencji DigiPack. 

Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na precyzyjne urządzenia do ważenia i dozowania w wielu branżach. Klienci coraz częściej szukają rozwiązań specyficznych, które zostały opracowane dla określonych procesów wykorzystanych w przedsiębiorstwach. Jednocześnie ich wymagania rosną nie tylko dla samych urządzeń, ale także dla usług związanych z oprogramowaniem lub ich serwisem. Chcą także monitorować obecne przepisy dotyczące legalizacji wag. Pierwszego dnia targów, 20 listopada będzie miała miejsce konferencja „Przepisy prawne dot. systemów oceny zgodności”, organizowana przez Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o. wraz z Partnerami. Tematy omawiane na spotkaniu obejmować będą m.in. nową definicję wzorca kilograma, odejście od materialnego wzorca masy i wzorce oparte na liczbie Avogadro i stałej Plancka. 

Targi ExpoOPAKOWANIA oraz Salon WAGexpo to nie tylko najlepsze miejsce do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która sprzyja pozyskaniu nowych zamówień. Udział w tych wydarzeniach daje wystawcom możliwość spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi klientami, a doskonała lokalizacja Expo Silesia, w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski, pozwoli na dotarcie do szerokiego grona specjalistów z różnych sektorów. 

Równolegle z Targami ExpoOPAKOWANIA  i Salonem WAGexpo odbędą się także Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE. 

Portal Staleo.pl ma dla Państwa Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online i okazaniu zaproszenia w punkcie rejestracji.      

--> REJESTRACJA ONLINE

--> POBIERZ ZAPROSZENIE

--> WIĘCEJ INFORMACJI


Źródło: Expo Silesia

Dodano 05.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy