Szukaj w działach:

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu po raz czwarty

 

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC
 

Cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich elektroników Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – Renex Soldering Championship odbędą się już po raz czwarty.

Organizatorem, tak jak w latach ubiegłych, jest firma RENEX - jedna z największych i najdłużej funkcjonujących polskich firm z branży elektronicznej, dla której tegoroczne zawody zbiegają się z 30-leciem działalności. Wydarzenie tym razem odbędzie się w nowo powstałych przestrzeniach Centrum Technologicznego RENEX we Włocławku w dniach 10-11 kwietnia 2019 r.

Zmagania mają charakter otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od ich doświadczenia. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno amatorzy-pasjonaci, jak i profesjonaliści w zakresie lutowania. W trakcie rywalizacji oceniana będzie przede wszystkim funkcjonalność wykonanego pakietu. Dodatkowo sędziowie będą brać pod uwagę jakość wykonanego montażu oraz metodykę pracy zawodnika odwołując się do światowych standardów (IPC - A - 610 rewizja G klasa 3 - stan dopuszczalny).

Pierwszy dzień zawodów, 10 kwietnia, poświęcony bbędzie rywalizacji uczniów i studentów szkół technicznych o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w Lutowaniu. Drugiego dnia o tytuł Mistrza Polski, zmagać się będą przedstawiciele firm z przemysłu elektronicznego.

Mistrzostwa w 2019 roku zostały wzbogacone o dodatkowe, pierwsze w swoim rodzaju Zawody. Do rywalizacji, stanie Mistrz Polski w Lutowaniu z roku 2018 – Michał Czerwiec, reprezentujący Firmę Bornico, naprzeciw Robota Lutowniczego REECO. Walka zapowiada się ekscytująco, tym bardziej że Robot Lutowniczy REECO, otrzymał w roku 2018, prestiżowe wyróżnienia, m.in. Dobry Wzór w kategorii Praca.

Na zwycięzców zawodów czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń oraz narzędzi dla elektroników, a także nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu firma RENEX, będąca sponsorem reprezentacji Polski, zapewni przygotowania do zawodów i pokrycie kosztów transportu oraz pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata odbywających się w Monachium w listopadzie tego roku. Ciekawostką jest, że w tej formule Mistrz Polski z 2017 roku - Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2019 pokażą nam niebawem, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.


Więcej informacji oraz formularz rejestracji na stronie zawodów - www.rsc.zone


Źródło: RENEX

Dodano 07.03.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy