Szukaj w działach:

Nowa odsłona Targów INDUSTRYmeeting

Targi INDUSTRYmeeting 2019
 

Początek roku to doskonały moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe.

Okazją do tego będą odbywające się w dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji zarówno nowości rynkowych, jak i dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby zwiedzający mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Targi będą okazją do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacją doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu oraz technologie przemysłowe. W skład zakresu tematycznego wchodzić będzie m.in.: mechanika i narzędzia, elektronika i elektryka, serwis i obsługa produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistyka produkcji, automatyka i robotyka, hydraulika i pneumatyka, edukacja i szkolenia, instytucje i media branżowe.

Aglomeracja śląska to niepodważalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną oraz urządzeniami AGD.

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zostanie zaproszona kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, jak również pracownicy naukowi.

Wystawie towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca idealną okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Wzorem ubiegłorocznej edycji równocześnie z targami INDUSTRYmeetingz odbędzie się Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle. Nie zabraknie także wykładów poświęconych branży BHP oraz licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy. Swoją premierę będzie miał także Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz właśnie branżą przemysłową.

Więcej o NDUSTRYmeeting 2019 na Staleo.plŹródło: Expo Silesia, Staleo.pl

Dodano 06.11.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy