Szukaj w działach:

Aukcja maszyn po zamknięciu odlewni HANKE

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Jeszcze do 08 lutego 2023 zainteresowani mogą składać oferty na majątek z postępowania upadłościowego HANKE Stowarzyszenie Współpracy Odlewniczej mbH na stronie Surplex.com.


Firma HANKE Stowarzyszenie Współpracy Odlewniczej mbH z Eberswaldu została założona w 1993 roku i od tego czasu jest znanym graczem w zakresie części odlewanych ciśnieniowo i kompletnych rozwiązań dla wielu klientów.

Produkowano wiele różnych przedmiotów, przede wszystkim dla przemysłu motoryzacyjnego, od komponentów do dźwigni zmiany biegów w samochodach i pojazdach użytkowych, przez układy kierownicze pojazdów, aż po odlewy spełniające wymagania dotyczące uszczelnienia i porowatości. Firma HANKE zaopatrywała znanych producentów pojazdów, a także realizowała międzynarodowe dostawy dla wielu firm. Jednak w ubiegłym roku firma HANKE musiała złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości, a istniejące zaopatrzenie maszyn jest obecnie likwidowany. 

Kiedy firma rozpoczyna postępowanie upadłościowe, ważne jest, aby mieć po swojej stronie silnych i wiarygodnych partnerów, którzy przeprowadzą proces szybko i skutecznie. W ramach współpracy pomiędzy przemysłowym domem aukcyjnym Surplex i dostawcą usług przemysłowych Greenfield Industrial, aktywa firmy HANKE będzie oferowana do sprzedaży na stronie Surplex.com do 08.02.

Aby móc realizować wysoką jakość, szybkość i precyzję asortymentu produkcyjnego odlewni, niezbędny był wysokiej jakości zaopatrzenie maszyn. Wśród 200 przedmiotów wystawionych na aukcję znajdują się dobrze utrzymane maszyny następujących producentów:

  • Komora przetwórcza BROTHER
  • Frezarka CNC DECKEL MAHO
  • Tokarki GILDEMEISTER
  • Prasy hydrauliczne
  • Maszyny odlewnicze FRECH
  • Piec do wytopu aluminium STRIKO.


Jak również wózki, podnośniki i inne urządzenia warsztatowe. Maszyny można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu się.

Greenfield Industrial jest ekspertem w delikatnej dziedzinie zamykania i likwidacji zakładów, a Surplex, jako jedna z największych platform kupna i sprzedaży używanych maszyn w Europie, oferuje kompetentną i wszechstronną obsługę z jednego źródła.


Źródło: Surplex

POWIĄZANE
ITM Industry Europe - wywiad z Anną Lemańską-Kramer ITM INDUSTRY EUROPE to wydarzenie prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4....
Udane XII Targi ENERGETICS Blisko 200 wystawców, konferencje, seminaria i dyskusje na temat przyszłości polsk...
Targi EURO-LIFT z nową datą Organizacja branżowych przedsięwzięć o międzynarodowym charakterze to niejednokrotnie r&o...
Przygotowania do jesiennego cyklu STOM trwają Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM ...
Co w tym roku na #APS2021 Automotive Production Support to wydarzenie, którego osobom odpowiedzialnym za pro...
Wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej Tworzywa sztuczne bardzo często niesłusznie postrzegane są jako materiał nieekologiczny. ...
Partnerzy