Szukaj w działach:

Kompleksowa oferta dla branży drzewnej

 

DremaSilesia i Drema 2019 promocja
 

Wzrost popularności targów DremaSilesia sprawia, że z roku na rok wydarzenie gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta przyciąga zwiedzających z całej Polski, jak również profesjonalistów z zagranicy.

To idealna okazja do poznania technicznych oraz technologicznych trendów w produkcji mebli i obróbki drewna. Targi Drema to jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej. Tegoroczna edycja wystawy odbędzie się w Poznaniu w dniach 10-13 września br. TargiDremasilesia to największe regionalne spotkanie sektora obróbki drewna, które w tym roku odbędzie się w terminie 26-28 kwietnia 2019 r. w Sosnowcu. Ideą obu wydarzeń jest prezentacja najnowszych technologii, maszyn, innowacyjnych rozwiązań oraz nowości rynkowych na skalę międzynarodową i lokalną. Oba przedsięwzięcia się uzupełniają i w sposób kompleksowy przedstawiają ofertę producentów i dystrybutorów skupionych w sektorze drzewnym i meblarskim. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA razem z Targami Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia są idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii oraz rozwiązań dedykowanych sektorowi obróbki drewna.

Zgłoszenia na Targi odbywają się tylko przez STREFĘ WYSTAWCY

Dla firm zainteresowanych udziałem zarówno w targach DremaSilesia 2019, jak i Drema 2019, przygotowany został rabat 5% na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach.

Promocyjne ceny obowiązują do:

 • Targi DremaSilesia - 15.02.2019 r.
 • Targi DREMA - 7.06.2019 r.

Więcej na stronach:
www.dremasilesia.pl
www.drema.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dodano 08.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy