Szukaj w działach:

PRESS-METAL

Piaskowa 2.
62-028 Koziegłowy
woj. Wielkopolskie
Polska
tel. +48 516 355 554
e-mail: press-metal@press-metal.pl
e-mail: oferty@press-metal.pl
http://www.press-metal.pl

Języki

Polski, Angielski

Opis

Specjalizujemy się w technologii i procesach obróbki metalu: blach, rur i profili takich jak: cięcie laserem, gięcie cnc, wykrawanie, spawanie oraz malowanie proszkowe. Dbamy o najwyższą jakość wyrobów gotowych, dlatego używamy do obróbki wyłącznie materiały certyfikowane.

W branży i przemyśle metalowym działamy już od 2007 r., wspierając Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz projekty znanych, międzynarodowych marek. Blisko współpracujemy
z Klientami różnej wielkości, od niezależnych i indywidualnych, przez średnich, produkcję seryjną detali, po ogromne korporacje wykonując elementy i zespoły konstrukcyjne. 

Naszą pracę wykonujemy na dwóch halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 6000 m2,  
a o najlepszą jakość wychodzących detali dba wykwalifikowana kadra ponad 130 fachowców. Nasi technolodzy pracują na programach takich jak AutoCad i Inventor.

W naszej działalności stawiamy na innowacyjność, energooszczędność i nowoczesność. Na wymagającym oraz konkurencyjnym rynku jakość jest bardzo ważna, dlatego wdrożyliśmy i realizujemy politykę jakości zgodną z normą ISO 9001:2015.


Zaufajcie nam - pomożemy Państwu współtworzyć projekt, nawet jeśli jest wymagający. Przydzielimy Państwu kompetentnego doradcę i opiekuna handlowego w naszej firmie, a nasze biuro obsługi sprawnie obsłuży Państwa projekt. Detale zostaną wykonane z zachowaniem norm
i standardów, a nad zgodnością zawsze czuwać będzie dział kontroli jakości. Stawiamy na rozwój relacji i potencjału każdego Klienta niezależnie od jego wielkości.

Zapraszamy do współpracy!


Priorytetem dla nas jako partnera biznesowego jest zadowolenie naszego Kontrahenta. Dlatego pragniemy zapewnić wszystkim Klientom profesjonalną opiekę, doradztwo i poczucie komfortu w obsłudze od pierwszego kontaktu.

Zadzwoń! Napisz!

Przygotujemy ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Do zarejestrowania zapytania ofertowego i opracowania oferty honorujemy dokumentację wykonaną w formacie DXF, DWG w przypadku blach, STEP dla rur i profili. Realizujemy zamówienia: zarówno jednostkowe, jak i seryjną produkcję.

Nasze biuro handlowe: t. 514-712-296/ 514-940-670/ 503 758 988/ 511 949 377 
e. oferty@press-metal.pl  
Zapraszamy również do odwiedzin naszej witryny: http://press-metal.pl/ows.pdf gdzie naszą sprzedaż prowadzimy zgodnie z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Oferta

Nasz biznes opieramy o pełen zakres operacji na materiałach stalowych, aluminiowych
i doradztwa technologicznego w zakresie:
- cięcia laserem blach, rur i profili,
- gięcia na prasach krawędziowych,
- wykrawania,
- spawania,
- malowania proszkowego,
- usług kooperacyjnych.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?
- najlepsze rozwiązania dla dużych i powtarzalnych ilości elementów o maksymalnym formacie 2000 x 6000 mm dla cięcia laserem,
- zapewniamy szybką dostawę do Klienta własnym transportem oraz firmami spedycyjnymi w całym kraju i zagranicą,
- elastyczność wobec specyficznych wymagań, szczególną uwagę przykładając do efektywności ekonomicznej, czasu realizacji zamówień oraz właściwości wyrobów,
- mamy wdrożony i certyfikowany System Zarzadzania Jakością ISO:2015 Bureau Veritas,
- znajomość rynku oraz dyscyplina finansowa zapewniła firmie stabilność i niezależność opartą wyłącznie na polskim kapitale,
- stałe poszerzanie usług serwisowych oraz parku maszynowego.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy