Szukaj w działach:

Służby Utrzymania Ruchu


„Czasopismo Służby Utrzymania Ruchu"
 skierowane jest do inżynierów eksploatacji, szefów utrzymania ruchu i osób odpowiedzialnych za zapewnienie ciągłości produkcji. Na łamach magazynu ukazujemy nowoczesne technologie, których wdrożenie przynosi firmie konkretne korzyści finansowe. Piszemy o redukcji awaryjności, bezpieczeństwie w obsłudze maszyn i urządzeń czy utrzymaniu ciągłości produkcji. 

Współpracują z nami uznani eksperci z branży, praktycy UR, organy kontrolne oraz instytuty badawcze, które w przystępny i profesjonalny sposób pomagają kadrom zarządzającym w podnoszeniu efektywności przedsiębiorstw. Dwumiesięcznik „Służby Utrzymania Ruchu” jest dystrybuowany w nakładzie 4 tys. egzemplarzy, które od ponad 10 lat trafiają do osób na co dzień odpowiedzialnych za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym w Polsce.

Od 2017 r. w każdym wydaniu SUR pojawiają się raporty analizujące ważne dla branży zagadnienia, a także tematyczne dodatki specjalne, które są zbiorem przydatnych informacji dla czytelników .

Główne działy:

  • Koncepcje 
  • Prewencja
  • Eksploatacja 
  • Technologie
  • Obiekt i media
  • Akademia Produkcji
  • Zarządzanie ludźmi

„Czasopismo Służby Utrzymania Ruchu” raz w roku publikuje także wydanie specjalne zatytułowane „Automatyka i robotyka przemysłowa”, które swoją premierę miało w 2017 roku. Publikacja skierowana jest do szefów, kierowników i menadżerów, którzy na co dzień realnie odpowiadają za niezawodność, utrzymanie techniczne, wdrażanie innowacji oraz doskonalenie produkcji w swoich firmach. Jej celem jest uporządkowanie aktualnych trendów i najnowszej wiedzy z obszarów, w których obecnie najczęściej wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania z zakresu robotyzacji i automatyzacji przemysłowej.

Strona www:

www.sluzby-ur.pl

Partnerzy