Szukaj w działach:

Szef Utrzymania Ruchu„Szef Utrzymania Ruchu“ to czasopismo skierowane do dyrektorów, kierowników, logistyków, specjalistów, inżynierów utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych.

Szef Utrzymania Ruchu to magazyn, który powstał z myślą o wsparciu w codziennej pracy zarówno menedżerów średniego, jak i wyższego szczebla działów utrzymania ruchu.

Dwumiesięcznik ma charakter ekspercki. Wykorzystując zdobyte kompetencje, własne zaplecze merytoryczno-techniczne oraz potencjał samej branży autorzy, w każdym numerze, w przystępny sposób opisują i przedstawiają istotne dla kadry utrzymania ruchu zagadnienia.

Czasopismo obejmuje patronatem wydarzenia targowe, konferencyjne, seminaryjne oraz inne formy wsparcia dla branży produkcyjnej, wyłącznie z udziałem sprawdzonych i solidnych partnerów.

Współpracują z nami doświadczeni praktycy, wdrożeniowcy, eksperci, instytucje szkoleniowo-doradcze. Współpracujemy z podmiotami szkoleniowymi, m.in.:WoMaSolutionAxonMediaEMT-SystemsABK... Przez czytelników uznawani jesteśmy za jedno z najbardziej merytorycznych czasopism na rynku. Dwumiesięcznik dystrybuowany jest w nakładzie 3500 egzemplarzy drukowanych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk wystawienniczych na wszystkich największych targach i wydarzeniach branżowych.  

Zapraszamy do owocnej współpracy!

Strona www: 
www.szefur.pl


Kontakt:
kontakt@szefur.pl
tel.: 536-006-313

 

Partnerzy