Szukaj w działach:

Świat Obrabiarek i Narzędzi
Głównym celem czasopisma „Świat Obrabiarek i Narzędzi" jest prezentowanie aktualnych dokonań w branży obróbki metali oraz w dziedzinach pokrewnych. Pismo ukazuje się w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy i jest wysyłane do klientów z całej Polski oraz dostarczane do zakładów, uczelni technicznych, firm handlowych, hurtowni, sklepów. Kolportowane jest także podczas największych imprez targowych. Nakład jest wówczas zwiększany do 3 tys. egz. Formuła czasopisma „otwartego” zakłada pozyskiwanie czytelników także spoza docelowego kręgu odbiorców. Wykorzystywane są takie formy dziennikarskiej wypowiedzi, jak artykuł publicystyczny, reportaż, felieton, fotoreportaż. Czasopismo zamieszcza reklamy i ogłoszenia modułowe oraz ogłoszenia drobne. 

Tematy poruszane na łamach czasopisma wynikają z bieżących dziennikarskich kontaktów i obserwacji oraz spraw zgłaszanych przez czytelników. Redakcja przykłada uwagę do przedstawiania indywidualnych i zespołowych osiągnięć i dokonań w zawodzie oraz nowości technicznych z branży. Utrzymywana jest współpraca z najważniejszymi ośrodkami nauki i techniki oraz z czołowymi naukowcami. Poruszane są zagadnienia społeczne, jak zatrudnienie, bezrobocie, oświata i wychowanie, mające wpływ na pozycję branży na mapie gospodarczej kraju i świata.

W numerze 1/2024: Ecoclean rozpoczyna seryjną produkcję modułowych elektrolizerów AEL;  JUNKER: Nowe rozwiązanie, klasa sama w sobie; Rösler: Produkcja perfekcyjnych powierzchni na wysoki połysk; O narzędziach i recyklingu na Targach INNOFORM®; Udział firmy Walter Maschinenbau GmbH z Tübingen w Klimafit; ITM: Potrójna siła przemysłu; TOOLEX: Przemysł jutra; OBERON: GRAFITY MERSEN; SANDVIK: Rewolucja w dziedzinie precyzyjnego frezowania; MARCOSTA: TERMICZNE WIERCENIE TARCIOWE.


Strona www:

www.swiatobrabiarek.pl

Świat Obrabiarek i Narzędzi
32-102 Tarnów
ul. Klikowska 101 C
tel. +48 14 626 68 52
e-mail: redakcja@swiatobrabiarek.pl

 


Partnerzy