Szukaj w działach:

Świat Obrabiarek i Narzędzi
Głównym celem czasopisma „Świat Obrabiarek i Narzędzi" jest prezentowanie aktualnych dokonań w branży obróbki metali oraz w dziedzinach pokrewnych. Pismo ukazuje się w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy i jest wysyłane do klientów z całej Polski oraz dostarczane do zakładów, uczelni technicznych, firm handlowych, hurtowni, sklepów. Kolportowane jest także podczas największych imprez targowych. Nakład jest wówczas zwiększany do 3 tys. egz. Formuła czasopisma „otwartego” zakłada pozyskiwanie czytelników także spoza docelowego kręgu odbiorców. Wykorzystywane są takie formy dziennikarskiej wypowiedzi, jak artykuł publicystyczny, reportaż, felieton, fotoreportaż. Czasopismo zamieszcza reklamy i ogłoszenia modułowe oraz ogłoszenia drobne. 

Tematy poruszane na łamach czasopisma wynikają z bieżących dziennikarskich kontaktów i obserwacji oraz spraw zgłaszanych przez czytelników. Redakcja przykłada uwagę do przedstawiania indywidualnych i zespołowych osiągnięć i dokonań w zawodzie oraz nowości technicznych z branży. Utrzymywana jest współpraca z najważniejszymi ośrodkami nauki i techniki oraz z czołowymi naukowcami. Poruszane są zagadnienia społeczne, jak zatrudnienie, bezrobocie, oświata i wychowanie, mające wpływ na pozycję branży na mapie gospodarczej kraju i świata.

W numerze 3-4/2020: Mitsubishi Materials: SERIA PŁYTEK Z CBN W GATUNKU MB4120, SurfaceTechnology GERMANY 2020, SORMA: etyczny wybór dla biznesu, SZLIFUJEMY-DOCIERAMY-POLERUJEMY, Stale Superplast®, Przemysłowa Wiosna w 2020 roku stanie się Przemysłową Jesienią, PLASTPOL: INNOWACJE W BRANŻY PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY, Targi Subcontracting 2020: Współpraca i kooperacja – nie rywalizacja, Druk 3D – technologia z potencjałem, TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu, Targi FASTENER POLAND® nabierają prędkości, Maszyna polerująca do wałków, otworów i kołnierzy, DMG MORI: Open House w Pfronten 2020 r., HASAN: Produkcja, Sprzedaż, Doradztwo techniczne, Serwis, Technologia automatyzacji i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Świat Obrabiarek i Narzędzi
32-102 Tarnów
ul. Klikowska 101 C
tel. +48 14 626 68 52
e-mail: redakcja@swiatobrabiarek.pl

Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy