Szukaj w działach:

Świat Obrabiarek i Narzędzi
Głównym celem czasopisma „Świat Obrabiarek i Narzędzi" jest prezentowanie aktualnych dokonań w branży obróbki metali oraz w dziedzinach pokrewnych. Pismo ukazuje się w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy i jest wysyłane do klientów z całej Polski oraz dostarczane do zakładów, uczelni technicznych, firm handlowych, hurtowni, sklepów. Kolportowane jest także podczas największych imprez targowych. Nakład jest wówczas zwiększany do 3 tys. egz. Formuła czasopisma „otwartego” zakłada pozyskiwanie czytelników także spoza docelowego kręgu odbiorców. Wykorzystywane są takie formy dziennikarskiej wypowiedzi, jak artykuł publicystyczny, reportaż, felieton, fotoreportaż. Czasopismo zamieszcza reklamy i ogłoszenia modułowe oraz ogłoszenia drobne. 

Tematy poruszane na łamach czasopisma wynikają z bieżących dziennikarskich kontaktów i obserwacji oraz spraw zgłaszanych przez czytelników. Redakcja przykłada uwagę do przedstawiania indywidualnych i zespołowych osiągnięć i dokonań w zawodzie oraz nowości technicznych z branży. Utrzymywana jest współpraca z najważniejszymi ośrodkami nauki i techniki oraz z czołowymi naukowcami. Poruszane są zagadnienia społeczne, jak zatrudnienie, bezrobocie, oświata i wychowanie, mające wpływ na pozycję branży na mapie gospodarczej kraju i świata.

W numerze 4/2021: Sandvik Coromant: Usprawnienie obróbki przedmiotów z aluminium, EMO MILANO 2021, Ceremonia wbicia łopaty w Northvolt Systems Dwa, Ecoclean: Nowa myjka EcoCcompact, SORMA PREZENTUJE NOWY KATALOG OSAWA, HURCO: VCX 600i XP, Innowacyjny świat przemysłu na ITM, MARCOSTA: Polerka NGC-PL10 / Polerko - szlifierka PS-1000, Makino: Premiera a800Z, Przemysłowa Jesień z pełnym sukcesem!, OBERON: Wady formowania wtryskowego, Siemens Stories: Bliźniak z potencjałem, Rösler: Wydajny i zrównoważony proces śrutowania, METAV 2022.

Strona www:
www.swiatobrabiarek.pl

Świat Obrabiarek i Narzędzi
32-102 Tarnów
ul. Klikowska 101 C
tel. +48 14 626 68 52
e-mail: redakcja@swiatobrabiarek.pl

Partnerzy