Szukaj w działach:

Świat Obrabiarek i Narzędzi
Głównym celem czasopisma „Świat Obrabiarek i Narzędzi" jest prezentowanie aktualnych dokonań w branży obróbki metali oraz w dziedzinach pokrewnych. Pismo ukazuje się w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy i jest wysyłane do klientów z całej Polski oraz dostarczane do zakładów, uczelni technicznych, firm handlowych, hurtowni, sklepów. Kolportowane jest także podczas największych imprez targowych. Nakład jest wówczas zwiększany do 3 tys. egz. Formuła czasopisma „otwartego” zakłada pozyskiwanie czytelników także spoza docelowego kręgu odbiorców. Wykorzystywane są takie formy dziennikarskiej wypowiedzi, jak artykuł publicystyczny, reportaż, felieton, fotoreportaż. Czasopismo zamieszcza reklamy i ogłoszenia modułowe oraz ogłoszenia drobne. 

Tematy poruszane na łamach czasopisma wynikają z bieżących dziennikarskich kontaktów i obserwacji oraz spraw zgłaszanych przez czytelników. Redakcja przykłada uwagę do przedstawiania indywidualnych i zespołowych osiągnięć i dokonań w zawodzie oraz nowości technicznych z branży. Utrzymywana jest współpraca z najważniejszymi ośrodkami nauki i techniki oraz z czołowymi naukowcami. Poruszane są zagadnienia społeczne, jak zatrudnienie, bezrobocie, oświata i wychowanie, mające wpływ na pozycję branży na mapie gospodarczej kraju i świata.

W numerze 3/2022: AMB: „Praktyczna” digitalizacja; PRZYRZĄD DO POMIARU PŁASKOŚCI; Firma HURCO na Targach AMB 2022; SORMA BIERZE UDZIAŁ W TARGACH AMB; TAKUMI: Centra obróbkowe: 3-osiowe, 5-osiowe; Targi obrabiarek i narzędzi TOOLEX; ROSLER: Wydajna, zrównoważona i elastyczna obróbka powierzchniowa; Wrzeciona HES; Przemysłowe urządzenia filtrujące; Intec; Zuliefermesse; Ponadczasowe wynalazki - Polski Edison z Tarnowa; NNOFORM: Pozycja obowiązkowa dla formierzy; Sztuczna inteligencja Siemensa; parts2clean 2022; Raport IFR: Odbicie na rynku robotów przemysłowych; HELICHECK PRO i PLUS firmy WALTER;  igus: Plastikowe odpady zmieniają mobilność; Kolektory oparów chłodziwa i mgły olejowej dla obrabiarek; HASAN: Harmonia we współpracy - rzetelność usług.

Strona www:
www.swiatobrabiarek.pl


Świat Obrabiarek i Narzędzi

32-102 Tarnów
ul. Klikowska 101 C
tel. +48 14 626 68 52
e-mail: redakcja@swiatobrabiarek.pl

Partnerzy