Szukaj w działach:

User Day 2021 Online - Online [16.6.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


STIGO zaprasza do bezpłatnego udziału w jubileuszowej edycji User Day, która odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2021 w formie online.


User Day to spotkanie branży metalowej organizowane, aby przedstawić bieżące trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywane przez wiodące na rynku firmy. Cały zespół STIGO pracuje już, aby 10-ta edycja User Day była jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna. 

Konferencja skupia się na programach i aplikacjach, które usprawniają pracę na produkcji ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży metalowej. Podczas webinarów, specjaliści STIGO zwrócą szczególną uwagę na optymalizację procesu cięcia w SigmaNEST oraz usprawnianie produkcji dzięki rozwiązaniom systemu ERP Plan-de-CAMpagne.

Już pierwszego dnia uczestnicy dowiedzą się jak zwiększyć efektywność pras krawędziowych oraz jak zachować porządek na produkcji przy pomocy znakowarek. Inżynierowie STIGO przygotowali również prezentację nowych narzędzi BI i Qlick Sense, które wspierają analizę biznesową i pozwalają na wizualizację danych. Osoby na co dzień zajmujące się obsługą klienta oraz sprzedażą, będą miały okazję poznać nowe narzędzia, które usprawniają codzienną pracę handlowca. 

Drugi dzień konferencji zapowiada się równie interesująco. Z pełną agendą spotkania można zapoznać się na stronie wydarzenia.

Strona www:
https://www.stigo.com.pl/stigo-user-day-2021/

Miejsce:
Online


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy