Szukaj w działach:

Uprość programowanie w hali produkcyjnej - Online [12.5.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma FANUC zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu online z cyklu webinarów pt. „LEVEL UP” poświęconych efektywnej automatyzacji fabryk. Tym razem 12 maja 2021 r. eksperci 
FANUC skupią się nad tym, jak wyrównać i uprościć programowanie w hali produkcyjnej.

G-Code Guidance to nowa funkcja iHMI, która upraszcza programowanie w hali produkcyjnej. Dzięki G-Code Guidance można łatwo pisać programy części dla frezarek i tokarek, a także używać standardowych kodów G z obsługą menu graficznego i okien pomocniczych, wyjaśniając znaczenie argumentów funkcji. Można również programować cykle obróbki i cykle pomiarowe w oparciu o MANUAL GUIDE i oraz iHMI. To seminarium internetowe stanowi wprowadzenie do wytycznych dotyczących G-Code i szczegółowo wyjaśnia ich funkcje. Przekonasz się, jak wskazówki dotyczące kodu G mogą uprościć Twoją pracę dzięki szczegółowym próbkom programowania, zarówno do frezowania, jak i toczenia.

Cykl wirtualnych seminariów FANUC jest adresowany do konstruktorów obrabiarek przemysłowych, użytkowników maszyn CNC, a także wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z systemów CNC marki FANUC. Eksperci producenta, odpowiedzialni za przygotowanie oraz prowadzenie poszczególnych szkoleń, zapraszają chętnych do bezpłatnego uczestnictwa we wszystkich lub tylko wybranych webinarach - w zależności od zainteresowań i możliwości czasowych. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję pozyskać nowe, ciekawe informacje techniczne oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu uruchomienia oraz obsługi elastycznych i zwiększających bezpieczeństwo funkcji systemów CNC marki FANUC.

Nadrzędnym celem nowego cyklu webinarów FANUC jest upowszechnianie wiedzy na temat możliwości minimalizowania przestojów produkcji, zwiększania wydajności obróbki i ułatwiania codziennej obsługi maszyn i robotów. Kolejne webinary będą poświęcone narzędziom takim jak m.in.: PROFINET, Dual Check Safety Acceptance Test Assist Tool i będą realizowane od marca do grudnia br., raz w miesiącu. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzeń planowanych w ramach cyklu oraz potwierdzenia udziału w wybranym seminarium należy odwiedzić stronę dedykowaną wydarzeniom.

Strona www:
https:/levelup.fanuc.eu/en

Czas:
14:00 - 15:00

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy