TIMTOS 2025 - Tajpej [3.3.2025]
Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz TAMI (Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego) zapraszają do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek TIMTOS 2025, które odbędą się w dniach od 3 do 8 marca 2025 roku.
Przemysł obrabiarek stanowi kluczowy element tajwańskiego przemysłu maszynowego. Tajwan był piątym co do wielkości producentem obrabiarek na świecie w 2021 roku.
TIMTOS 2025 z pewnością będzie znaczącym międzynarodowym wydarzeniem w branży maszynowej, to jedne z największych na świecie targów obrabiarek. Jest to ważna platforma dla firm krajowych i międzynarodowych do zaprezentowania swoich najnowszych produktów, inteligentnych rozwiązań produkcyjnych oraz fachowej wiedzy w zakresie Przemysłu 4.0. TIMTOS służy również jako trampolina do rozszerzenia działalności na rynki azjatyckie i globalne.
Podczas TIMTOS 2025 zaprezentowany zostanie cały ekosystem obróbki metali, od kluczowych komponentów po inteligentne rozwiązania produkcyjne, tak aby obróbka była inteligentniejsza, wydajniejsza i bardziej zrównoważona. Według organizatora, TIMTOS skupi się na kwestii „niskoemisyjnych łańcuchów dostaw”. Na wystawie zostaną wyróżnione inteligentne rozwiązania, które integrują koncepcje cyfryzacji i redukcji emisji dwutlenku węgla.
Zakres branżowy:
- Obrabiarki
- Części do obrabiarek
- Narzędzia skrawające, systemy narzędziowe i akcesoria
- Wykrawarki laserowe
- Maszyny do formowania metali, urządzenia do odlewania i kucia
- Obróbka rur i drutu
- Spawanie, szlifowanie wibracyjne, sprzęt do obróbki powierzchni
- Systemy sterowania i roboty przemysłowe
- Kontrola jakości, urządzenia pomiarowe i oprogramowanie
- Pawilony Narodowe
- Stowarzyszenia międzynarodowe i media branżowe.
Strona www:
www.timtos.com.tw
Miejsce:
Taipei World Trade Center - Hala 1
No. 5, Section 5, Xinyi Rd
Xinyi District, Taipei City, Tajwan
Nangang Exhibition Center - Hala 1 i 2
No.1, Jingmao 2nd Rd., Nangang District,
Taipei City 11568, Tajwan
03 - 08 Marca 2025
Tajpej
Znamy zwycięzców Robo Challenge 2022
Po dwóch, pełnych emocji dniach zaciętej rywalizacji poznaliśmy zwycięzców ...
Czym się różni centrum obróbcze CNC od frezarki CNC?
Nowoczesna obróbka skrawaniem opiera się na precyzyjnych maszynach sterowanych num...
Przemysł 4.0 w praktyce w KLAUS Multiparking z proALPHA ERP
Predictive maintenence – prognozowania awarii i napraw konserwacyjnych – obok ...
Zaproszenie na Tech Days w Pleszewie
Już niebawem firma DMG MORI będzie miała przyjemność gościć wszystkich zainteresowanych n...
Jak zarządzać jakością w systemie ERP?
W celu udoskonalenia efektywności i elastyczności organizacji stosuje się podejście zwane ...
Relacja z debaty Digital Company 2021
28 września w hotelu Regent odbyła się debata klubowa, zorganizowana przez Executive Club...
