Szukaj w działach:

Misja handlowa branży elementów złącznych

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego
Fot.: Taiwan Trade Center Warsaw  

24 września - 7 października 2018 r. Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) poprowadzi branżową delegację 25 dostawców elementów złącznych do Włoch, Hiszpanii i Czech.

Można powiedzieć, że „Tajwan jest Królestwem Elementów Złącznych". Wysokiej jakości materiały, utalentowani pracownicy techniczni, długoletnie doświadczenie w produkcji, stabilne zaopatrzenie w materiały, wydajny system wspierający produkcję, rozsądne ceny, szybka dostawa – to wszystko sprawia, że Tajwan jest najlepszym partnerem dla niezliczonych nabywców elementów złącznych w ponad 150 krajach świata.

Lista firm tajwańskich wraz z oferowanymi produktami

Celem misji jest zbadanie mo
żliwości rynkowych i nawiązanie kontaktów handlowych z krajami europejskimi. Pierwszym przystankiem delegacji są targi elementów złącznych we Włoszech (Fastener Fair Italy 2018).
Natomiast w Hiszpanii i Czechach odbędą się spotkania handlowe dające członkom delegacji możliwość zaprezentowania starannie wybranych próbek najbardziej innowacyjnych produktów.

Aby wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach handlowych z tajwańskimi dostawcami, które odbędą się 4 października br. w Hotelu Ambassador Zlatá Husa w Pradze należy do dnia 28 września br. dokonać rejestracji.

 1. Mailowo - przesyłając wypełniony Formularz Zgłoszeniowy na adres: pawel@ttcw.it.pl
 2. Telefonicznie – kontaktując się z biurem TAITRA w Polsce: Taiwan Trade Center Warsaw. Osoba kontaktowa: Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, +48 22 370 52 13.
 3. Online – wypełniając Formularz Zgłoszeniowy


Więcej o spotkaniach B2B na Staleo.pl


Źródło: Taiwan Trade Center Warsaw 

Dodano 14.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy