Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Jesteśmy odlewnią specjalizującą się w produkcji odlewów z aluminium metodą wysokociśnieniową oraz w obróbce mechanicznej detali stosowanych w różnych branżach. Lumi Team z sukcesem realizuje projekty z przemysłu oświetleniowego, meblowego, elektronicznego, budowlanego i motoryzacyjnego. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi począwszy od wykonania projektu oraz odpowiednich narzędzi i form, poprzez odlewanie i obróbkę CNC, malowanie proszkowe, aż do montażu.

Oferta

Nasz zespół składa się doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o najwyższy poziom świadczonych usług. Na każdym etapie współpracy, od wpływającego do nas zapytania, aż do finalnego uścisku dłoni podczas odbioru zlecenia, dzielimy się naszą wiedzą i służymy pomocą. Wspieramy klientów na każdym kroku całego procesu – nasze biuro projektowe, narzędziownia, park maszynowy oraz montażownia są nieprzerwanie do ich dyspozycji.
Jako Producent OEM z dużym doświadczeniem w wielu dziedzinach, nie tylko oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom z całej Europy, ale także zajmujemy się własną produkcją. Na stronie www.lumiteam.eu prezentujemy nasze oprawy przemysłowe LED – zaprojektowane oraz w pełni wyprodukowane przez Lumi Team. Można je nabyć za pośrednictwem przedstawicieli regionalnych oraz naszych dystrybutorów na terenie Polski i Europy.
Firma Lumi Team jest prawnie powiązana z Metal Team, wiodącym w Polsce dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu obróbki skrawaniem, firmą rodzinną, założoną w 1996 roku. Obie firmy dzielą siedzibę główną, ściśle i z powodzeniem ze sobą współpracując.

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy