Szukaj w działach:

BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Druk 3D

ul. Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
woj. Pomorskie
Polska
tel. +48 58 660 95 70
e-mail: info@bibusmenos.pl
https://drukarki3d.pl/oferta/

Opis

BIBUS MENOS reprezentuje wielu uznanych światowych producentów w branży druku 3D, oferując profesjonalne drukarki 3D pracujące w kilku technologiach druku, ich serwis oraz szkolenia, a także materiały do druku 3D, oprogramowanie i urządzenia peryferyjne.

Oferta

Dział Drukarek 3D powstał w 2006 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi 3D oraz coraz większe zainteresowanie systemami szybkiego prototypowania. Swoją przygodę z technologiami przyrostowymi zaczęliśmy od współpracy z firmą Z-Corporation (obecnie 3D Systems), rozszerzając później naszą ofertę o technologie firm Objet Geometries (obecnie Stratasys®), EOS& nbsp;a od roku 2016 również Lithoz. W 2017 roku poszerzyliśmy portfolio o systemy marki MakerBot, Rapid Shape i VSHAPER. Obecnie współpracujemy z liderami w branży druku 3D.

Działamy także w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy