Szukaj w działach:

Opis

STOMET Sp. z o.o. powstała w 1992 roku z połączenia zasobów narzędziowni i wydziału remontowego STOMIL SANOK S.A. Tradycje wykonawstwa form, oprzyrządowania i urządzeń do produkcji wyrobów gumowych związane są z Centralnym Okręgiem Przemysłowym, w ramach którego w 1932 roku rozpoczęła działalność Polska Spółka dla Przemysłu Gumowego S.A. pod nazwą Sanok.

Oferta

Formy i narzędzia   

Wytwarzanie, naprawa i regeneracja form wtryskowych do produkcji:gumowych i gumowo metalowych elementów zawieszeń samochodów, technicznych wyrobów dla motoryzacji, uszczelnień karoserii, wyrobów AGD i farmacji, wyrobów ogólnoużytkowych. 

Maszyny i urządzenia 

Specjalizujemy się w : projektowaniu i wytwarzaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych projektowaniu i wytwarzaniu zrobotyzowanych, automatycznych i półautomatycznych stanowisk produkcyjnych, modernizacji i wykonywaniu kompleksowych remontów maszyn i urządzeń, wykonywaniu części zamiennych. 

Części metalowe 

Oferujemy produkcję i dostawę dokładnych części metalowych o zróżnicowanej geometrii: tulejki stalowe i aluminiowe wytwarzane z rur, części metalowe i aluminiowe wytwarzane z prętów, pozostałe wyroby do różnych zastosowań. 

Relokacje i Usługi 

Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące: demontażu, przemieszczania oraz instalacji maszyn i urządzeń, przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń, przeglądów urządzeń dźwigowych, wytwarzania pomocniczego wyposażenia stanowisk produkcyjnych

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy