Szukaj w działach:

Trendy w rozwoju technologii zgrzewania 2019 - Gliwice [9.10.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


W Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach w dniach 9-10 października 2019 r. w sali konferencyjnej im. prof. Józefa Pilarczyka odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych.

Będzie to kolejne już wydarzenie z cyklu spotkań specjalistów zajmujących się zgrzewaniem. Wzorem lat ubiegłych do udziału w spotkaniu zaproszone zostało grono wybitnych ekspertów, którzy zaprezentują najnowsze wyniki badań i zagadnienia mające istotny wpływ na rozwój współczesnych technologii zgrzewania. Merytoryczne dopełnienie programu stanowić będą techniki pokrewne, w tym klejenie, jako niezwykle szybko rozwijająca się technika łączenia w przemyśle. Prezentacje najnowszych kierunków rozwoju branży wzbogacą praktyczne pokazy i przykłady zastosowań współczesnych urządzeń do zgrzewania.

Organizatorzy zadbali o to, by spotkanie zgrzewalników z całej Polski – poza jego częścią stricte merytoryczną – miało również bardziej swobodny charakter. Seminarium będzie okazją do niezobowiązujących spotkań i rozmów kuluarowych pomiędzy sesjami oraz podczas spotkania towarzyskiego organizowanego po zakończeniu obrad pierwszego dnia seminarium.

Zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie i przesłanie (e-mailem, faxem lub pocztą) karty zgłoszenia. O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

Koszt uczestnictwa to 800,00 zł brutto od osoby. Dla uczestników, którzy przyślą zgłoszenie do dnia 25 września 2019 r. koszt, wynosi 640,00 zł brutto od osoby.

KARTA ZGŁOSZENIA

PROGRAM


Strona www:
www.is.gliwice.pl

Miejsce:
Sala konferencyjna im. prof. Józefa Pilarczyka
Instytutu Spawalnictwa
ul. Błogosławionego Czesława 16-18
44-100 Gliwice

Kontakt:
Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej 
Tel.: 32 33 58 395 
Fax: 32 331 61 05
market@is.gliwice.pl  

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy