Szukaj w działach:

Funkcja Web server - Online [25.5.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


FANUC Polska zaprasza 25 maja 2020 na webinar będący częścią autorskiego programu spotkań online pt.: „Funkcja Web server". Funkcja ta stanowi standardowe wyposażenie robotów FANUC. Czy na pewno znasz jej możliwości i potrafisz z niej w pełni korzystać?

Nieoczekiwany wybuch pandemii COVID-19 przyniósł szereg trudności, które ograniczały zdolność do wykonywania pracy i prowadzenia działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców i menadżerów staje przed koniecznością wdrożenia rozwiązań pozwalających przetrwać trudny czas i zapewnić przyszłość produkcji. Zainteresowanie automatyzacją i robotyzacją produkcji wzrasta. Wychodząc naprzeciw potrzebom, FANUC uruchamia bezpłatny cykl webinarów, które wesprą polskie firmy w uzyskaniu dostępu do informacji na temat praktycznych i technicznych aspektów zastosowania robotów oraz robomaszyn w przemyśle.

FANUC oferuje największy wybór robotów na świecie, obejmujący ponad 130 modeli. Wśród nich są klasyczne roboty przegubowe, roboty o konstrukcji SCARA oraz DELTA, a także roboty współpracujące. Opcjonalnie dostępne funkcje inteligentne sprawiają, że roboty FANUC „widzą”, „czują” i potrafią się „uczyć”, gwarantując użytkownikom wysoką jakość, wydajność i niedoścignioną precyzję. W ramach cyklu webinarów, skierowanych zarówno do obecnych, jak i nowych klientów, eksperci firmy FANUC Polska będą niezobowiązująco i bezpłatnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu zastosowania robotów przemysłowych oraz robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.

Webinary FANUC przyjmują formę wirtualnych spotkań na żywo, realizowanych w oparciu o platformę Cisco WebEx. Aby uczestniczyć w webinarze oprócz komputera, smartfona lub tableta połączonego z internetem potrzebny jest tylko czas, który należy zarezerwować na spotkanie, a także otwartość na interakcję z ekspertami. Na realizację każdego z webinarów organizator przewiduje ok. 1,5 godziny.

Zainteresowani udziałem w spotkaniu (zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia poprzedzającego termin spotkania) otrzymają link umożliwiający dostęp do wirtualnej sali szkoleniowej FANUC, a po skończeniu webinara link do nagrania ze spotkania.

Prowadzący webinar:
Arkadiusz Błaut - koordynator wsparcia technicznego robotów

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:
www.fanucpolska.pl/webinary-o-robotach

Start:
10:00

Miejsce:
Online
Platforma Cisco WebEx

Kontakt:
+ 48 71 776 61 60
webinar@fanuc.pl


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy