Szukaj w działach:

Media techniczne w zakładzie produkcyjnym - Elbląg [18.9.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


MOVIDA zaprasza na masterclass Media techniczne w zakładzie produkcyjnym - podejście holistyczne, które odbędzie się w dniach 18-20 września br.

Podejście holistyczne jest wyzwaniem, jakie stanowi zarządzanie obszarem mediów technicznych, to poziom wyżej, niż zarządzanie kompleksowe, o którym mówiono do tej pory. Bazuje ono na takim podejściu systemowym, gdzie działania podjęte względem jednego lub grupy mediów mają korzystny wpływ na pozostałe, tworząc jeden współdziałający funkcjonalny oraz oszczędny organizm. Badania firmy MOVIDA wskazują, że jest to kierunek, w którym podążają najnowocześniejsze zakłady, a który jawi się jako nieunikniona, a zarazem niedaleka przyszłość.

Eksperci, którzy w ciągu ostatnich lat wdrażali działania usprawniające, obniżające koszty, zwiększające bezpieczeństwo w swoich zakładach, przedstawią w czasie spotkania szereg skutecznych narzędzi i instrumentów optymalizujących wykorzystanie mediów w zakładach. Zaprezentowane zostaną przykłady z różnorodnych branż, podobnie jak doświadczenia przedsiębiorstw zróżnicowanych pod względem wieku, sposobu zarządzania, wykorzystywanych narzędzi, systemów jakości, tak by stworzyć wiele inspiracji do zastosowania w innych firmach.

W trakcie wydarzenia, w Browarze Elbląg należącym do Grupy Żywie odbędzie się Technical Utilities Session.

Spotkanie dopełnią wieczory integracyjno-networkingowe.

Strona www:
www.movida.com.pl

Miejsce:
Elbląg

Kontakt:
Maciej Pietruczuk
Key Account Manager
mpietruczuk@movida.com.pl
Tel.: +48 22 403 84 66
Fax +48 22 626 81 38


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy