Szukaj w działach:

ELEKTROTECHNIKA 2019 - Warszawa [13.3.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019 odbędą się w dniach 13-15 marca 2019 r. w EXPO XXI w Warszawie. 

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA. 

Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA mają możliwość współprowadzenia konferencji, warsztatów i szkoleń skierowanych do prawie 2000 specjalistów - inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru oraz  instalatorów.

Konferencje, szkolenia i warsztaty od lat są integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Targi to także wystawa nowych technologii i osiągnięć polskiej branży elektrotechnicznej, pokaz innowacyjnych rozwiązań oraz wystawa pojazdów z napędem elektrycznym.

RAPORT EDYCJI 2018

Strona www:
www.elektroinstalacje.pl

Miejsce:
EXPO XXI Warszawa 
Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Kontakt: 

office@elektroinstalacje.pl


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy