Szukaj w działach:

IV Międzynarodowe Sympozjum Cynkownicze - Kielce [28.3.2017]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Już po raz czwarty, podczas VIII Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE organizowanych w Targach Kielce, firma REMIX S.A. będzie współorganizatorem Międzynarodowego Sympozjum Cynkowniczego, które odbędzie się 28 marca 2017 r. 


Tematyka spotkania skupi się wokół hasła przewodniego: „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych". Liczne międzynarodowe grono prelegentów, prezentacja badań naukowych i wymiana doświadczeń praktycznych zaspokoją ciekawość oraz wzbogacą w wiedzę każdego z naszych uczestników.

W czasie Sympozjum poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 • Sytuacja branży cynkowniczej na rynku polskim oraz krajów sąsiadujących
 • Prezentacje jednostek naukowo-badawczych (badania nad nanoszeniem powłok cynkowych oraz powłok o podwójnej ochronie antykorozyjnej)

 • Nowoczesne urządzenia i rozwiązania techniczne zastosowane w liniach do cynkowania zanurzeniowego

 • Remonty, modernizacje, badania inspekcyjne podzespołów urządzeń wchodzących
  w skład linii do cynkowania zanurzeniowego

 • Nowoczesne powłoki cynkowe o wysokiej ochronie antykorozyjnej

 • Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nanoszenia cynkowych powłok ochronnych


W przypadku użytkowania stali podatnych na korozję atmosferyczną, stosuje się różnego rodzaju techniki ochrony wyrobu przed szkodliwym działaniem środowiska naturalnego. Dzięki temu wydłuża się czas życia produktu oraz jego bezpiecznego użytkowania, obniżając tym samym koszty eksploatacji. Najbardziej popularną i ciągle rozwijającą się technologią zabezpieczania stali w takich dziedzinach jak budownictwo, transport czy budowa maszyn jest cynkowanie powierzchni gotowych wyrobów. Metod nakładania powłok ochronnych na bazie cynku jest kilka, a wybór uzależniony jest od rodzaju stosowanego asortymentu stalowego, sposoby aplikacji danej techniki metalizacji, warunków późniejszej pracy wyrobu i stopnia agresywności środowiska, jak również wymagań związanych z wyglądem powłoki.


Który ze sposobów cynkowania wybrać, aby najskuteczniej chronić elementy narażone na agresywne działanie czynników warunkujących powstawanie korozji? Czy dostępne są nowe rozwiązania zapewniające długotrwałe, bezpieczne użytkowanie konstrukcji stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie? Jak rozwija się technologia cynkowania zanurzeniowego oraz jakie zmiany czekają nas w przyszłości?


Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, które rozwieją wątpliwości związane z tematyką ograniczenia skutków zniszczenia korozyjnego stali, uzyskają Państwo w trakcie IV edycji Międzynarodowego Sympozjum Cynkowniczego. 


FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Strona www:

www.remixsa.pl/pl/targ/remix_events_sympozjum_cynkownicze

Miejsce:
TARGI KIELCE Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
Polska

Kontakt:

Sylwia Kowalik-Lichuta
tel.: +48 68 475 54 67
mob.: +48 797 328 912
e-mail: s.kowalik@remixsa.pl

 


 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy