Szukaj w działach:

Zwiększ wydajność silników i napędów w obrabiarkach - Online [22.7.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma FANUC zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu online z cyklu webinarów pt. „LEVEL UP” poświęconych efektywnej automatyzacji fabryk. Tym razem 22 lipca 2021 r. eksperci 
FANUC skupią się nad tym, jak zwiększyć poziom i zoptymalizować wydajność silników i napędów FANUC w obrabiarkach.

Servo Learning Oscillation generuje cięcie oscylacyjne w zastosowaniach tokarskich. Funkcja pozwala narzędziu oscylować wzdłuż kierunku skrawania. Narzędzie oscylacyjne wytwarza małe wióry i zapobiega zaplątaniu się dużych, skręconych wiórów w narzędzie lub przedmiot obrabiany. Ponieważ nie musisz odwijać wiórów z narzędzia lub przedmiotu obrabianego, czas przestoju jest zminimalizowany. Uproszczona jest również utylizacja żetonów. Ponadto unika się zadrapań przedmiotu obrabianego przez duże wióry. Dzięki zastosowaniu sterowania uczeniem serwomechanizmu odbywa się to bez uszczerbku dla dokładności aplikacji toczenia. W tym seminarium internetowym specjaliści omówią konfigurację funkcji, użytkowanie, diagnostykę i szczegółowo opiszą leżącą u jej podstaw technologię.

Cykl wirtualnych seminariów FANUC jest adresowany do konstruktorów obrabiarek przemysłowych, użytkowników maszyn CNC, a także wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z systemów CNC marki FANUC. Eksperci producenta, odpowiedzialni za przygotowanie oraz prowadzenie poszczególnych szkoleń, zapraszają chętnych do bezpłatnego uczestnictwa we wszystkich lub tylko wybranych webinarach - w zależności od zainteresowań i możliwości czasowych. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję pozyskać nowe, ciekawe informacje techniczne oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu uruchomienia oraz obsługi elastycznych i zwiększających bezpieczeństwo funkcji systemów CNC marki FANUC.

Nadrzędnym celem nowego cyklu webinarów FANUC jest upowszechnianie wiedzy na temat możliwości minimalizowania przestojów produkcji, zwiększania wydajności obróbki i ułatwiania codziennej obsługi maszyn i robotów. Kolejne webinary będą poświęcone narzędziom takim jak m.in.: PROFINET, Dual Check Safety Acceptance Test Assist Tool i będą realizowane od marca do grudnia br., raz w miesiącu. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzeń planowanych w ramach cyklu oraz potwierdzenia udziału w wybranym seminarium należy odwiedzić stronę dedykowaną wydarzeniom.

Strona www:
https:/levelup.fanuc.eu/en

Czas:
14:00 - 15:00


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy