Szukaj w działach:

Wood Tech Warsaw Expo 2021 - Nadarzyn [12.5.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


TARGI PRZEŁOŻONE 

Nowy termin wkrótce

Ptak Warsaw Expo zaprasza do udziału w Targach Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli Wood Tech Warsaw Expo, które odbędą się w dniach 12-14 maja 2021 r.

Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z obróbką drewna i produkcji mebli. Podczas 3 dni targów, w Ptak Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli. 

Wood Tech Warsaw Expo to miejsce wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń, jak również platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W dniach 12-14 maja w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego. 

Doskonała lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo umożliwi bezproblemowe sprowadzenie każdego rodzaju sprzętu oraz nawet najcięższych maszyn na teren obiektu, a także zapewni łatwe dotarcie na wydarzenie kontrahentów z każdego zakątka Polski i całej Europy. 

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli mają swoje źródło w Targach Przemysłowych - Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 6 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo obróbka drewna była jedną ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na dynamiczny rozwój wydarzenia oraz sugestie wystawców - postanowiliśmy zorganizować oddzielne targi, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej.

Targi to doskonała okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, pozyskania cennego know-how, a także rozszerzenia swojej sieci kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych. 

Strona www:
https://woodwarsawexpo.com/

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

Kontakt:
Bartłomiej Konarski
Project Manager
b.konarski@warsawexpo.eu 
+48 517 137 405

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy