Szukaj w działach:
Monter paneli sterowniczych
Numer ogłoszenia: 212
Data dodania: 22.01.2020
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Horst
Kraj: Holandia

Obowiązki

Miejsce pracy: Horst, Holandia

Nasz klient specjalizuje się w montażu systemów i instalacji w przemyśle kompostowym i spożywczym (pieczarkarnie).

Opis stanowiska
-Montaż maszyn wraz z panelami sterowniczymi.
-Montaż okablowania/płyt głównych w maszynie.
-Praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Pracę w renomowanej firmie z bardzo dobrą atmosferą.
-Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie.
-Opiekę koordynatorów.
-Pracę na długo.

Wymagania

Wymagania stanowiska
-Doświadczenie jako monter maszyn.
-Doświadczenie jako monter paneli sterowniczych/ okablowania maszyny.
-Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-Prawo jazdy i mile widziany własny samochód.

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 0048326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy